COVID-19 – Jukatan otrzymuje dwa „lomido” do diagnozy El Financioro

Rząd stanu Jukatan ogłosił nabycie dwóch podstawowych elementów rasy owczarków niemieckich: „hokej” i „kadet” COVID-19, który należy do wydziału K-9 Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego (SSP).

Wraz z pojawieniem się „Hokeja” i „Cadeta”, rząd ma nadzieję na zwiększenie wysiłków na rzecz wykrywania przypadków koronawirusa w odpowiednim czasie. Tym samym zrywając łańcuchy infekcji.

Dwa psy rasy owczarek niemiecki, urodzone w Słowenii iw Polsce, zostały nabyte przez rząd stanowy za pośrednictwem Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, wyjaśnił prezes firmy Mauricio Vila Dossell, specjalnie na początek. Program diagnozy COVID-19 dla psów.


Rdzenie nazwano „hokej” i „kadet” i zostały wybrane do rozpoczęcia prac nad lokalizowaniem i lokalizowaniem ofiar wirusa koronowego w San Antonio w Teksasie – zauważył.

Jeśli chodzi o szkolenie, zaznaczył, że było ono prowadzone przez okres około 8 tygodni, opracowane i wdrożone przez dr Dominique Grantzine, lekarza z Francuskiej Narodowej Szkoły Weterynaryjnej, polegające na pobraniu próbki potu pleśni od pacjentów z wynikiem pozytywnym . Są w 95 procentach pewni wirusa, a także badań przeprowadzonych w Europie.

Wydział Egzekwowania Narkotyków i Wydział Egzekwowania Prawa (INL) wprowadzają nowe podstawowe komponenty w ramy dostarczania sprzętu i zasobów dla Wydziału K-9 Ministerstwa Sprężeń Publicznych (SSP). angielski) z Ambasady USA w Meksyku za pośrednictwem Konsulatu Generalnego w tym kraju w Meridzie, w celu wzmocnienia bezpieczeństwa w państwie.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *