COVID Houston: Ten szpital odnotowuje 500% wzrost liczby przyjęć z powodu COVID z powodu strachu przed skokiem.

COVID Houston: Ten szpital odnotowuje 500% wzrost liczby przyjęć z powodu COVID z powodu strachu przed skokiem.
HOUSTON, Teksas (KTRK) – Przypadki COVID-19 rosną w całym kraju, a w Centrum Medycznym Unified Memorial dr Joseph Farron powiedział, że ich jednostka COVID wypełnia się do poziomu, którego nie widzieli od zeszłej jesieni.

„W ciągu ostatnich 14 dni zaobserwowaliśmy 500% wzrost liczby przyjęć” – powiedział.

Jako szef intensywnej opieki oddziału UMMC COVID obawia się, że zaczynamy kolejny wzrost, tym razem uderzając najmocniej w osoby nieszczepione, a nawet widząc, że przyznają się całe rodziny.

„Mamy na przykład rodzinę 90-letniej kobiety” – wyjaśnił Varon. „Postanowili urządzić dla niej wielkie przyjęcie i wszyscy w rodzinie zachorowali, nawet 90-letnia kobieta. Łączy ich to, że nie wszyscy zostali zaszczepieni z tego czy innego powodu”.

Inna kobieta w wyskakującym okienku informującym o szczepieniach powiedziała ABC13, że postanawia nie robić zastrzyku z powodów osobistych.

Przeczytaj także: Czy Houston widzi lustrzane odbicie wybuchu wirusa Corona zeszłego lata?

„Martwię się moimi problemami zdrowotnymi” – powiedziała. „Więc dlatego osobiście nie jestem gotowy do zrobienia zdjęcia”.

Departament Zdrowia Houston oferuje cztery punkty szczepień po godzinach w całym mieście.

W poniedziałek wieczorem w lokalizacji Sharpstown odbyły się tylko trzy spotkania, a pozostałe lokale były całkowicie puste.

Ale nadzieja budzi nieznaczny wzrost szczepień w Teksasie w zeszłym tygodniu. Farron powiedział, że te strzały powinny być kontynuowane na stromym zboczu, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa tak wysoko, jak zeszłego lata.

„Wiem, że istnieje pewne ryzyko związane ze szczepieniem, bez wątpienia, ale istnieje również ryzyko związane z wsiadaniem do samochodu i jazdą z jednego miejsca do drugiego” – powiedział Varon. „Kiedy jesteś w środku pandemii, gdzie wszystko jest tak okropne, szczepionka jest jednym ze sposobów, aby dostać się tam, gdzie chcemy, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się tej złej choroby”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat poradni szczepień po godzinach pracy Departamentu Zdrowia Houston oraz informacji o szczepionkach, odwiedź: Odwiedź stronę miasta.

Aby uzyskać aktualizacje tego raportu, obserwuj reporterkę ABC13 Shelley Childers na Facebooki Świergot i Instagram.

Prawa autorskie © 2021 KTRK-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *