Covit-19 Coverage – To są kraje, które proszą o ubezpieczenie w El Sol de Toluca

Wraz z nadejściem lata wzrosła liczba krajów ubiegających się o paszport dla podróżnych, którzy chcą wjechać na ich terytorium z ubezpieczeniem Govt-19, ponieważ stało się ono obowiązkowe w wielu miejscach docelowych na wypadek epidemii, dlatego ważne jest, aby wziąć to pod uwagę konto.

Ubezpieczenie podróżne z ubezpieczeniem Covit-19 zapewnia wszelkie inne podstawowe korzyści, w tym pomoc medyczną w nagłych wypadkach i anulowanie podróży, z tą różnicą, że obejmuje teraz ochronę przed infekcjami i epidemiami.

Niemcy, Szwajcaria, Austria, Szwecja, Belgia, Dania, Słowenia, Hiszpania, Estonia, Francja, Grecja i Holandia.

Podobnie Węgry, Islandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Norwegia, Polska, Portugalia, Czechy, Słowacja. Żądają tego Rosja i Ukraina.

W Stanach Zjednoczonych są to Stany Zjednoczone, Kanada, Bahamy, Chile, Kostaryka, Kuba, Ekwador, Aruba, Turks i Caicos.

Potrzebują ubezpieczenia w Azji, Kambodży, Iranie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Jordanii, Libanie, Mogolii, Omanie, Sri Lance i Tajlandii, Namibii i Seszelach w Afryce, Oceanii w Australii, Nowej Zelandii i Polinezji Francuskiej. Opublikowano na Rastreator.com i seguratuviaje.com.

Możesz wykupić polisę na konkretną podróż, jedną na dłuższy okres i wiele, które będą realizowane przez ponad rok, co pokryje koszty leczenia, jeśli zachorujesz podczas pobytu w swoim kraju lub poza nim. .

Pakiet znajduje się na liście ubezpieczenia, a także rezygnacja z podróży do czasu rozpatrzenia polisy.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *