Cris Tales i nie tylko są teraz dostępne w Xbox Game Pass

Jak Microsoft ogłosił przez Przewód XboxOd tego momentu Cris Tales i nie tylko są teraz dostępne w Xbox Game Pass. Zaledwie kilka godzin temu ci z Redmond potwierdzili na swoim blogu, które tytuły dołączą do usługi abonamentowej w drugiej połowie lipca, co uzupełni katalog Wszystkie gry Xbox Game Pass na XboxOd tego momentu Cris Tales i Battlefield V (przez chmurę) są już jego częścią.

Przyjazd pod wskazany przez Ciebie adres Marzenia nieposiadające korporacji Pociąga to za sobą rozszerzenie szerokiego asortymentu, jaki katalog Xbox Game Pass oferuje subskrybentom. Podążając za drugą linią adresu, Cris Tales jest dostępny w Xbox Game Pass Od momentu pojawienia się na rynku, co niewątpliwie będzie ogromnym impulsem dla tytułu.

Cris Tales i nie tylko są teraz dostępne w Xbox Game Pass

Cris Tales zaoferuje nam podobną propozycję do klasycznych gier RPG połączoną z innowacyjną walką, a wszystko to w ramach ekscytującej i niezapomnianej eksploracji tego, jak możemy powtórzyć nasze działania w czasie, gdy próbujemy powstrzymać Cesarzową i przepisać przyszłość naszego narodu . .

W przypadku Battlefield V tytuł Electronic Arts jest już od jakiegoś czasu dostępny w Xbox Game Pass na konsole i komputery PC, ale teraz będzie również dostępny na xCloud.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *