Cristiano Ronaldo i Lewandowski na mundialu: Portugalia i Polska potwierdzają swoją obecność

Cristiano Ronaldo Katar potwierdził swoją obecność w 2022 roku, piątym z rzędu Pucharze Świata. Portugalczyk poprowadził swoją drużynę do wygranej 2:0 z Macedonią Północną na Estadio do Drago w Porto i spełnił przewidywania na końcu trasy C, ostatniego etapu europejskich eliminacji.

O dziwo, drużyna z Luizjany nie miała większych problemów, aby obalić tę drużynę. Po raz drugi z rzędu opuścił Włochy bez mistrzostw świataNastępnie Pokonaj minimalne konto w Palermo.

Portugalczycy otworzyli konto Dzięki bramce Bruno Fernandeza w 32. minucie strzelił z krawędzi pola po precyzyjnym dośrodkowaniu z CR7 na Manchester United.

Ten sam utalentowany pomocnik poprawił wyniki w 65 minutTym razem z uznaniem w Anglii napastnika Liverpoolu Diego Jotty.

Po mundialu awansował Robert Lewandowski, który strzelił najwięcej bramek dla europejskiej drużyny w latach 2021-22. Polska UEFA pokonała Szwecję 2-0 na Śląsku w eliminacjach finału Bath.

Ten sam zawodnik Bayernu Monachium otworzył wynik 50 minut później celnym rzutem karnym. Kontratak powstał, gdy Skandynawowie wykonali pełny łuk miejscowego bramkarza Wojciecha Schsnego. Piotr Jiliński z Napoli we Włoszech po 72 minutach zajął drugie miejsce w drugiej połowie.

Tylko jedna rzecz, która jest sklasyfikowana na starym kontynencie, pozostaje do poznania. Na trasie A Walia czeka na zwycięzcę bitwy między Szkocją a Ukrainą, która została przełożona z powodu inwazji na ten ostatni kraj. Rosja, Zdyskwalifikowany przez FIFA Pozwolił Polakom być wolnymi w czwartek 24 marca.

Senegal Zarejestrował swoje imię Katar 2022 Po wyeliminowaniu egipskiej drużyny 3-1 w rzutach karnych. Sadio Mane ponownie został bohaterem remisu Afryki Zachodniej, oddając mu ostatni strzał w serii zwycięstwem 3:1, po wygraniu minimalnej liczby powrotów.

Mohammed Salah Już został Bez Pucharu Afryki Teraz to samo stało się z nim na mundialu, zawsze w rękach jego przyjaciela i kolegów z Liverpoolu. Faraonowie wygrali 1-0 w pierwszym meczu w Kairze A w rewanżu nie mogli uniknąć porażki w tym samym wyniku, po tym jak w 3 minuty schwytali Paule Dia z Villailla.

Ghana zaskoczyła afrykańskim barwnikiem. Czarne Gwiazdy zremisowały 1-1 w Nigerii Po bezbramkowym remisie obu drużyn w pierwszym meczu jeden z faworytów odpadł z eliminacji.

Maroko nie chce pokonać Demokratycznej Republiki Konga 4:1 na ojczystej ziemiLub uzyskaj w ten sposób globalny wynik 5-2.

Tunezja dotarła do kolejnego z pięciu biletów z kontynentu afrykańskiego. Po wygranym 1:0 pierwszym meczu Aguilas de Cardo strzelił czyste konto i bezbramkowy remis z Mali.

Na ostatnim klawiszu Kamerun pokonał Algierię 2-1 w dogrywce i zajął ostatnie miejsce w kwalifikacjach Continental.. Lwy wygrały 1:0 w 90. minucie, remisując w sumie 1:1. Ahmed Tuba rozpętał algierskie delirium w 118. minucie, ale Kameruńczyk zremisował w finale 2:1 z Carlem Togo Egambi z Lyonu.

Po drugim finale kwalifikacji azjatyckich Australia i Zjednoczone Emiraty Arabskie zagrają w meczu defensywnym, aby awansować do piątej rundy turnieju kwalifikacyjnego Ameryki Południowej 2022 w Katarze.

Drużyna z Emiratów pokonała Koreę Południową, zajmując trzecie miejsce w grupie A we wschodnich rankingach. Walka z Oceanic odbędzie się 7 czerwca w Katarze. Starcie z Conmepol Fifth Team zostanie rozegrane 13 lub 14 tego samego miesiąca.

Katar 2022
Niemcy
Arabia Saudyjska
Argentyna
Belgia
Brazylia
Cameron
Kanada
Korea Południowa
Chorwacja
Dania
Ekwador
Hiszpania
Francja
Ghana
Anglia
Iran
Japonia
Maroko
Holandia
Polska
Portugalia
Katar (gospodarze)
Senegal
serbski
Szwajcaria
Tunezja
உருகுவே.

Sporty

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.