Cristiano Ronaldo i Lewandowski na mundialu: Portugalia i Polska potwierdzają swoją obecność

Cristiano Ronaldo Katar potwierdził swoją obecność w 2022 roku, piątym z rzędu Pucharze Świata. Portugalczyk poprowadził swoją drużynę do wygranej 2:0 z Macedonią Północną na Estadio do Drago w Porto i spełnił przewidywania na końcu trasy C, ostatniego etapu europejskich eliminacji.

O dziwo, drużyna z Luizjany nie miała większych problemów, aby obalić tę drużynę. Po raz drugi z rzędu opuścił Włochy bez mistrzostw świataNastępnie Pokonaj minimalne konto w Palermo.

Portugalczycy otworzyli konto Dzięki bramce Bruno Fernandeza w 32. minucie strzelił z krawędzi pola po precyzyjnym dośrodkowaniu z CR7 na Manchester United.

Ten sam utalentowany pomocnik poprawił wyniki w 65 minutTym razem z uznaniem w Anglii napastnika Liverpoolu Diego Jotty.

Po mundialu awansował Robert Lewandowski, który strzelił najwięcej bramek dla europejskiej drużyny w latach 2021-22. Polska UEFA pokonała Szwecję 2-0 na Śląsku w eliminacjach finału Bath.

Ten sam zawodnik Bayernu Monachium otworzył wynik 50 minut później celnym rzutem karnym. Kontratak powstał, gdy Skandynawowie wykonali pełny łuk miejscowego bramkarza Wojciecha Schsnego. Piotr Jiliński z Napoli we Włoszech po 72 minutach zajął drugie miejsce w drugiej połowie.

Tylko jedna rzecz, która jest sklasyfikowana na starym kontynencie, pozostaje do poznania. Na trasie A Walia czeka na zwycięzcę bitwy między Szkocją a Ukrainą, która została przełożona z powodu inwazji na ten ostatni kraj. Rosja, Zdyskwalifikowany przez FIFA Pozwolił Polakom być wolnymi w czwartek 24 marca.

Senegal Zarejestrował swoje imię Katar 2022 Po wyeliminowaniu egipskiej drużyny 3-1 w rzutach karnych. Sadio Mane ponownie został bohaterem remisu Afryki Zachodniej, oddając mu ostatni strzał w serii zwycięstwem 3:1, po wygraniu minimalnej liczby powrotów.

Mohammed Salah Już został Bez Pucharu Afryki Teraz to samo stało się z nim na mundialu, zawsze w rękach jego przyjaciela i kolegów z Liverpoolu. Faraonowie wygrali 1-0 w pierwszym meczu w Kairze A w rewanżu nie mogli uniknąć porażki w tym samym wyniku, po tym jak w 3 minuty schwytali Paule Dia z Villailla.

Ghana zaskoczyła afrykańskim barwnikiem. Czarne Gwiazdy zremisowały 1-1 w Nigerii Po bezbramkowym remisie obu drużyn w pierwszym meczu jeden z faworytów odpadł z eliminacji.

Maroko nie chce pokonać Demokratycznej Republiki Konga 4:1 na ojczystej ziemiLub uzyskaj w ten sposób globalny wynik 5-2.

Tunezja dotarła do kolejnego z pięciu biletów z kontynentu afrykańskiego. Po wygranym 1:0 pierwszym meczu Aguilas de Cardo strzelił czyste konto i bezbramkowy remis z Mali.

Na ostatnim klawiszu Kamerun pokonał Algierię 2-1 w dogrywce i zajął ostatnie miejsce w kwalifikacjach Continental.. Lwy wygrały 1:0 w 90. minucie, remisując w sumie 1:1. Ahmed Tuba rozpętał algierskie delirium w 118. minucie, ale Kameruńczyk zremisował w finale 2:1 z Carlem Togo Egambi z Lyonu.

Po drugim finale kwalifikacji azjatyckich Australia i Zjednoczone Emiraty Arabskie zagrają w meczu defensywnym, aby awansować do piątej rundy turnieju kwalifikacyjnego Ameryki Południowej 2022 w Katarze.

Drużyna z Emiratów pokonała Koreę Południową, zajmując trzecie miejsce w grupie A we wschodnich rankingach. Walka z Oceanic odbędzie się 7 czerwca w Katarze. Starcie z Conmepol Fifth Team zostanie rozegrane 13 lub 14 tego samego miesiąca.