Cudzoziemcy mogą wjechać do Rosji bez wizy na Euro-Diario Digital Nuestro Pass

MOSKWA, 20 maja (BRENCE Latin) Cudzoziemcy mogą wjechać do Rosji bez wizy na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA, jeśli przedstawią negatywny test Kovit-19, poinformował dziś komitet organizacyjny turnieju.

„Granica będzie otwarta dla tych, którzy latem przybędą do Petersburga na piłkarskie wakacje” – powiedział Aleksiej Sorokin, dyrektor generalny komitetu organizacyjnego imprezy w Rosji. .

Ostrzegł, że celem władz jest jak najbezpieczniejsze przeprowadzenie mistrzostw, a tym samym nie cofnięcie pozwolenia na wjazd do Rosji, zasad i procedur, których należy przestrzegać na terytorium, zwłaszcza negatywnego testu PCR.

Decyzja została podpisana przez premiera Rosji Michaiła Michustina, co potwierdziła Rada Ministrów.

W zasadzie finał gali w Sankt Petersburgu odbędzie się w czterech meczach: trzech meczach fazy grupowej, w tym dwóch z udziałem reprezentacji Rosji i jednym w ćwierćfinale.

Ale ponieważ Dublin odmówił organizacji turnieju, mecze grupy E zostały przeniesione do rosyjskiego miasta portowego.

Rosyjski komitet organizacyjny zdecydował, że stadion w Petersburgu na turniej może być wypełniony w 50 procentach.

Łącznie w Sankt Petersburgu będzie siedem konfliktów: Belgia-Rosja (12 czerwca), Polska-Słowacja (14 czerwca), Finlandia-Rosja (16 czerwca), Szwecja-Słowacja (18 czerwca), Finlandia-Belgia (czerwiec 21), Szwecja-Polska (23 czerwca), a także ćwierćfinał 2 lipca.

Mistrzostwa Europy odbędą się od 11 czerwca do 11 lipca, a kibice udający się do Rosji na mistrzostwa mogą pozostać w kraju do 12 lipca.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *