Curriculum, polski film, który wkrada się do pierwszej 10 na Netflixie

„The Curriculum”: polska premiera na NetflixieProducent

Jedną z największych zalet nadawania jest to, że umożliwia abonentom z całego świata łatwy dostęp do międzynarodowych produkcji, które mogą mieć niewielki wpływ poza ich granicami. Dzięki temu systemowi w ostatnich miesiącach cieszyliśmy się różnymi filmami, takimi jak Projekt Adamai Zapomniana bitwa Również Dopóki znów się nie spotkamy. W tej dziedzinie Netflix wyróżnia się tym, że dużo stawia na propozycje krajowe w każdym kraju, w którym został założony. Dlatego w pierwszej dziesiątce mogliśmy zobaczyć produkcje tureckie, duńskie czy polskie. Właśnie z Polski przybywa jeden z najnowszych filmów w długo wyczekiwanym rankingu platformy, Program.

Film wyreżyserowany przez Daniela Markovicia miał swoją premierę w środę, 23 listopada, ale w weekend zyskał zainteresowanie subskrybentów. Jesteśmy w nim świadkami pełnej wydarzeń historii zemsty, która wprawiła widzów w osłupienie. Więc powiemy ci wszystkie szczegóły Program.

Program: Opis i obsada polskiego filmu Netflix

Depcze po piętach inne polskie sukcesy netflixowe jak filmy Furiosai Nieposkromiona ryjówka s Jak zakochałem się w gangsterzei Teraz chodź na platformę Program, Surowy thriller przygodowy o policyjnej konspiracji. W rzeczywistości głównym bohaterem jest były policjant, który rozpoczyna pracę w instytucie, w którym jego najlepszy przyjaciel uczy, jak stawić czoła gangowi, którego obwinia za swoją śmierć.

Ta historia, napisana przez Daniela Bernardiego, przeniosła się na ekran dzięki obsadzie kierowanej przez zespół Piotr Witkowskiktórzy im towarzyszą Jan Wiczorkowski, Antonina Jarnuszkiewicz, Mikołaj Przegoda, Daniel Namiotko, Rafał Zawiruca, Zuzana Galewicz, Pascal Fischer, Marcin Bousak s Roma Gąsiorowska.

Wśród mocnych stron tego filmu jest umiejętność Daniel Markowicz wyreżyserować kilka dość rozpuszczalnikowych sekwencji akcji, chociaż w istocie dobrze wykorzystałoby to finanse Netflixa pod względem wizualnym. Może tak się okazało Program To dobra rozrywka, ale to również powstrzymuje go przed byciem świetnym filmem.

Z dala od sceny jest mnóstwo bezmyślnej akcji, z niemal nadludzkimi zapisami po niemożliwych sytuacjach, które odciągają widza od filmu, czyniąc go zarówno bardziej szorstkim, jak i mniej wiarygodnym. Choreografia walki ma więcej wspólnego z efektami specjalnymi komediowych thrillerów z lat 80. czy azjatyckich filmów akcji niż z prawdziwymi thrillerami kryminalnymi. Ale jeśli szukasz chwili, aby odłączyć się od gorączkowej, egzotycznej chwili, spodoba ci się Program.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.