Cyber ​​​​poniedziałek 2022 w USA: Strony internetowe z najlepszymi ofertami i rabatami

Oferty i rabaty trwają!

Czarny piątek się skończył, ale świąteczne zakupy trwają. Już w ten poniedziałek, 28 listopada, o godz. Cyberponiedziałeknajgorętszy poniedziałek rabatów na zakupy online w roku.

według Biznes zainteresowanyCyberponiedziałek historycznie był lepszy niż Czarny piątek, zwłaszcza w ostatnich latach pandemii, ponieważ sklepy zachęcają klientów do zakupów online, przygotowują się do sezonu świątecznego i unikają problemów z łańcuchem dostaw.

Cyber ​​​​poniedziałek 2021 w USA: strony internetowe z najlepszymi ofertami i rabatami

Cyber ​​​​poniedziałek historycznie był wydarzeniem online, więc w AS USA Latino Udostępniamy Ci portale internetowe, które oferują najlepsze oferty i rabaty w Cyber ​​​​poniedziałek, w tym Amazon, Walmart, Target, Costco, Apple, Wayfair i inne.

Amazonka

W przypadku Amazona portal posiada specjalną sekcję pt Cyberponiedziałek Przy tak wielu ofertach i zniżkach, które możesz filtrować pod kątem ulubionych lub potrzebnych artykułów, od produktów Amazon po produkty do domu i zabawki.

Walmart

Walmart postanowił drastycznie obniżyć ceny technologii, sprzętu gospodarstwa domowego, sprzętu AGD i nie tylko dzięki wydarzeniu Cyber ​​​​Monday Deals for Days. Niektóre oferty obejmują telewizory za pół ceny, 149 USD Apple Watch SE, 299 USD Nintendo Switch i więcej.

Możesz być zainteresowany: Czym jest Cyberponiedziałek? Pochodzenie i znaczenie

manzana

W związku z tym Apple nie ma jednak żadnych ofert na Cyberponiedziałek na swojej oficjalnej stronie Możesz znaleźć zniżki w innych sklepach, takich jak Amazon lub Walmart.

najlepsza oferta

ratować do 50% W Best Buy na słuchawki, telewizory, komputery, czytniki e-booków i nie tylko. Możesz także sprawdzić niesamowite rabaty Best Buy na lodówki, pralki, piekarniki i nie tylko. tutaj Więcej szczegółów i wszystkie oferty.

targetowanie

Ciesz się oszczędzaniem Do 25% zniżki na inteligentne telewizory, do 40% zniżki na komputery PC oraz 50% zniżki na słuchawki i inteligentne urządzenia Wybraniec i nie tylko. tutaj Więcej szczegółów i ofert.

eBay

zaoszczędzić dla ciebie 88% na nową i odnowioną elektronikę z serwisu eBay przez ograniczony czas.

Droga

zaoszczędzić dla ciebie 65% zniżki na meble do salonu i meble kuchenne od 80 USD oraz 70% zniżki na materace i nie tylko. tutaj Więcej szczegółów oraz wszystkie oferty i rabaty.

proszek antymonowy

Kohl też to ma Cyber ​​​​poniedziałkowe rabaty na elektronikę, buty, biżuterię, modę i nie tylko. tutaj szczegóły.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.