Cyberpunk 2077 potraja FPS Night City wraz z pojawieniem się DLSS 3, ale będziesz potrzebować upragnionego RTX 4090

Aby się do niego dostać, trzeba dużo kopać w kieszeni DLSS 3, nowa technologia skalowania obrazu firmy Nvidia. Firma udostępniła narzędzie tylko dla kart graficznych należących do serii 40, więc aby zdobyć GPU, trzeba przejść przez kasę z odpowiednią kwotą.

Jednym z powodów, dla których warto skoczyć, jest dobra zabawa Cyberpunka 2077 W najlepszej możliwej wersji, ponieważ CD Projekt Red właśnie ogłosił, że jest już kompatybilny z tą funkcją. W rzeczywistości nagłówkiem twoich wiadomości jest wideo, które pozwala nam porównać DLSS 3 z ray tracingiem w porównaniu z DLSS wyłączonym i bez ray tracingu.

Architektura Ada Lovelace firmy Nvidia pozwala sztucznej inteligencji zrekonstruować 7/8 pikseli na ekranie, dzięki czemu obraz jest lepszy bez uszczerbku dla wydajności. Następnie, Jeśli aktywujemy DLSS 3 z GeForce RTX 4090 w 4K, otrzymamy 138 fps Na naszych oczach. Jeśli użyjemy RTX 4080, osiągniemy 102 fps, podczas gdy RTX 4070 Ti ma imponujące, stałe 84 fps. Oto dwa wykresy wydajności dla 4K i 1440p:

Cyberpunk 2077 Dlss 3 4k

Cyberpunk 2077 Dlss 3 2k

Z drugiej strony należy zauważyć, że Nvidia Reflex jest również zintegrowana Cyberpunka 2077, co zapewnia synchronizację pomiędzy GPU a CPU, dzięki czemu czas odpowiedzi jest minimalny. Oczywiście, aby cieszyć się wszystkimi tymi ulepszeniami, jest to konieczne Pobierz sterowniki dostarczone przez Nvidię.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *