Cyberpunk 2077 wciąż ma nowości: aktualizacja 2.1 wprowadzi metro, randki i wiele więcej

Cyberpunk 2077 wciąż ma nowości: aktualizacja 2.1 wprowadzi metro, randki i wiele więcej

Cyberpunk 2077 wciąż zawiera nowe funkcje: bezpłatna aktualizacja 2.1 wprowadzi metro, romantyczne randki, nowe pojazdy i wiele więcej.

Projekt płyty Nie powiedział jeszcze ostatniego słowa z Cyberpunka 2077. Długo po tym, jak gra została oficjalnie „naprawiona”, polskie studio kontynuowało dodawanie nowych funkcji, ulepszeń i funkcji do swojej gry RPG poprzez bezpłatne aktualizacje.

Następny wtorek, 5 grudnia, Aktualizacja 2.1 Od Cyberpunk 2077, zbiegające się z premierą Cyberpunk 2077 Ultimate Edition, która łączy grę podstawową i rozszerzenie Phantom Liberty na PS5, Xbox Series

CD Projekt RED transmitował transmisję dalej Skurcz Jeśli chodzi o nowości w aktualizacji 2.1 Cyberpunka 2077, jest ono znacznie większe, niż ktokolwiek mógł sobie w tym momencie wyobrazić.

Co nowego w Cyberpunku 2077 w wersji 2.1

Ta aktualizacja zawiera wiele nowych funkcji, ale bez wątpienia najbardziej godna uwagi jest metr. Sprawny system transportu publicznego w Night City, o którym głośno było, czemu sam CD Projekt zaprzeczył kilka miesięcy temu, tworząc metro z 19 stacjami.

Metro, zwane „szybkim tranzytem obszaru nocnego miasta”, ma pięć linii i 19 stacji, które można wykorzystać jako punkty szybkiej podróży, ale można je również zwiedzać, podróżować i odpoczywać w trakcie podróży.

Ogłoszono inne wiadomości (via Okami13) Włączać Przenośne radioMożliwość słuchania muzyki poza pojazdem, możliwość „spotkania” z romantycznymi towarzyszami.

Pojawią się także nowe pojazdy (motocykle będą teraz mogły wykonywać manewry i akrobacje), nowe pościgi samochodowe, ulepszenia bossów (jak Adam Smasher), a kontroler Dualsense będzie kompatybilny z komputerem PC.

Na ten moment CD Projekt nie opublikował informacji o łatce (które ukażą się we wtorek), ale szczegółowo opisał kilka nowych Opcje wejścia: Trzy tryby daltonizmu, zwiększony rozmiar tekstu, elementy interfejsu i napisy (które teraz obejmują także dźwięki tła, radio…), wspomaganie sygnału…

Cyberpunk 2077: Edycja Ostateczna Zostanie wydana na PS5 i Xbox Series i pomoże Ci poczuć się jak mieszkaniec Night City.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *