Cygnus nie rozmieścił panelu słonecznego wkrótce po starcie

Cygnus nie rozmieścił panelu słonecznego wkrótce po starcie

Statek kosmiczny Cygnus firmy Northrop Grummans z panelami słonecznymi UltraFlex w kształcie talerzy.

Statek kosmiczny Cygnus firmy Northrop Grummans z panelami słonecznymi UltraFlex w kształcie talerzy.
obrazek: NASA

Statek kosmiczny Cygnus został oddany do użytku W kłopotach w drodze na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS), takie jak jeden z dwa panele słoneczne Odmów rozprzestrzeniania się.

Statek kosmiczny Cygnus firmy Northrop Grumman miał wczesny wydanie Poniedziałek 7 listopada 5:32 ESTT z Regionalnego Portu Kosmicznego w środkowoatlantyckim regionie Virginia Space. Zbędny statek towarowy Przenosi 8200 funtów ładunku na Międzynarodową Stację Kosmiczną Zaplanowano, że przybędzie na orbitującą stację kosmiczną w środę.

w drodzeKapsułka ładująca uległa niewielkiej awarii. Po oddzieleniu się od rakiety Antares tylko Cygnus był w stanie wystrzelić jedną ze swoich rakiet Panele słoneczne, podczas gdy drugi pozostał otwarty. Northrop Grumman zbiera dane dotyczące rozmieszczenia drugiej macierzy i ściśle współpracuje z NASA. Napisał bardzo krótki Poniedziałkowy wpis na blogu.

więc powiedziałNorthrop Grumman poinformował NASA, że Cygnus, Chociaż istnieje tylko jeden działający panel słoneczny, Ma dość siły, by kontynuować resztę swojej podróży i spotkać się z Międzynarodową Stacją Kosmiczną w środę. „NASA ocenia to i konfigurację wymaganą do przechwytywania i dokowania” – dodała NASA.

Misja uzupełnienia zapasów NG-18 na Międzynarodową Stację Kosmiczną ma na celu dostarczenie zaopatrzenia załogi, sprzętu i eksperymentów naukowych na stację orbitalną. Cygnus jest częścią umowy handlowej Northrop Grumman z NASA, dostarczającej misje zaopatrzenia w ładunki na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

The company’s 18th Statek kosmiczny Łabędź został nazwany Przejażdżka SS Sally Na cześć pierwszej Amerykanki, która poleciała w kosmos, wyczyn dokonany w 1983 roku. Kapsuła cargo ma wiele różnych ładunek Zawiera drukarkę 3D do generowania tkanki ludzkiej, Eksperyment z uprawą roślin w kosmosie i pierwszy satelita opracowany przez Ugandę i Zimbabwe.

będziemy podążać Postęp statku kosmicznego Łabędzia oszczędność Aktualizacje, gdy dowiadujemy się więcej.

jeszcze: NASA twierdzi, że naprawa błędu w sondzie Lucy jest wystarczająco dobra, aby ukończyć misję asteroidy

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.