Czarodzieje z Wybrzeża ujawniają odpowiedź na wielką tajemnicę Władcy Pierścieni dzięki nowemu magicznemu rozszerzeniu

Czarodzieje z Wybrzeża ujawniają odpowiedź na wielką tajemnicę Władcy Pierścieni dzięki nowemu magicznemu rozszerzeniu

Pochodzenie i motywy Toma Bombadila Zawsze były wielką tajemnicą dla wyznawców Władcy Pierścieni. Urocza postać w kapeluszu, niska, lubiąca śpiewać i mieszkająca w domku na wzgórzu między Starym Lasem a Quebradas de los Túmulos. Jednak jego główną atrakcją jest to, że w żaden sposób nie wpływają na niego moce Jedynego Pierścienia.

JRR Tolkien wykuł nieprzekupną lub niewidzialną istotę w kontakcie z przeklętą istotą. Teorie na temat jego natury były uporczywe, ale nie było jasne, kim i czym jest Nie widzieliśmy go nawet w filmach Petera Jacksona.. Jednak Wizards of the Coast wyruszyło w przygodę, zapewniając własną odpowiedź.

To byłyby Opowieści ze Śródziemia, obiecująca ekspansja Magic: The Gathering, która rozpocznie się w czerwcu wraz z franczyzą literacką. Jeśli przyjrzymy się dowód osobistymożemy przeczytać, że jest ona opisana jako „Boski poeta” i „Mityczne stworzenie”. Wszystko wskazuje więc na to, że jest istotą wykraczającą poza ludzi zamieszkujących świat fantasy.

To nie jest tak, że tworzony jest dla niego ogromny kontekst, ponieważ większość tekstu jest używana do opisania tego, co mógłby zrobić w grze Bombadil. Tak tłumaczy Ovidio Cartagena, główny dyrektor techniczny firmy Rozbij kości.

„Istnieje wiele teorii. Powiedzmy, że z typem stworzenia, myślę, że potwierdziliśmy to, czym naszym zdaniem jest Tom Bombadil. Cieszę się, że mogliśmy włączyć Bombadila. Chcieliśmy nadać mu charakter Da Vinci. Wszechwiedzący, doskonały i inteligentny”.

Jeśli dobrze wykorzystamy jego moc, Bombadil będzie praktycznie odporny na pisowniępodczas gdy jego wiadomość od Piosenka Bombadila Daje stworzeniu +1 / +1 i odporność na klątwy. W przeciwieństwie do tego mamy początek piosenki bohatera, którą możemy przeczytać w książkach Tolkiena.

Witaj kochanie! Wszystkiego najlepszego kochanie! Don Dillo graj!
Zagraj w prezent! Skok! Spadająca wierzba!
Tom Boom, Jolly Tom, Tom Boom!

W ExtraLife | Rok magii: zgromadzenie. Rok, który zapamiętam na zawsze (II)

Zobacz wszystkie recenzje na https://www.vidaextra.com


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *