Czego możemy się spodziewać po wiadomościach z tego tygodnia: Romorsphira

Czego możemy się spodziewać po wiadomościach z tego tygodnia: Romorsphira

Wiele źródeł Odnieśli się do tego Odczucie było takie: „Spring Loaded” był krótki, z małą ilością nowości. Typowe dla Apple w miesiącach wiosennych. Ale nie: ostatecznie Tim Cook i jego prezesi Zaskoczyli nas Z lawiną nowych produktów i usług, które zajmowały nas przez cały tydzień.

Więc po zakończeniu burzy, co pozostaje do zrobienia? Czego możemy się stąd spodziewać do końca lata? Teraz, gdy możemy wziąć oddech, podsumujmy.

Apple Silicon powinien nadal działać

Od teraz do października czekają nas jeszcze dwa wydarzenia. Jeden z nich został już potwierdzony: 7 czerwca o godzinie 19:00 (SPT) WWDC21Gdzie zobaczymy nowe wersje systemów operacyjnych Apple: iOS 15 i iPadOS 15TvOS 15, macOS 12 i watchOS 8. Drugi powinien mieć miejsce we wrześniu i powinien ujawnić przynajmniej nowego iPhone’a 13 (lub cokolwiek chcesz zadzwonić na pasmo telefoniczne z 2021 r.) I nowy Apple Watch.

Czy możemy zobaczyć coś jeszcze? Tak, i prawdopodobnie tak się stanie. WWDC21 będzie koncentrować się na oprogramowaniu, ale widzieliśmy, jak wykorzystują Kluczowe słowo Aby ujawnić nowe produkty. Który?

  • Mamy wybitne Popatrz Odnowiony standard iPada, Który przyjmie wymiary najnowszego iPada Air przed przeprojektowaniem w celu usunięcia ramek i przycisku Początek.
  • Mówi się również od nas Nowy iPad mini Poddałby się temu samemu przeprojektowaniu na rzecz większego ekranu.
  • Ciągle czekamy Plik Wysokiej klasy MacBook Pro (Droższe modele 13-calowe i 16-calowe), który teraz dołącza do oczekiwania iMac jest zaawansowany Z większym ekranem. Oba urządzenia mogą dostarczać ten sam chip oparty na M1, ale z bardziej wydajnymi rdzeniami, coś w rodzaju „M1X”.
  • Trochę AirPods Trzecia i druga generacja AirPods Pro Nadal są w pobliżu W plotkach.

Z pewnym prawdopodobieństwem wszystkie te produkty mogą być wyświetlane przez następne sześć lub siedem miesięcy w ramach jednego z dwóch wydarzeń, o których wspomniałeś, lub może innego wydarzenia w październiku. Również Możemy dodać Plik Mac Pro, Chociaż widzę, że skupia się bardziej na 2022 roku jako ostatnim kroku w przejściu, zanim zacznie opuszczać Maca z chipem Intela. Zanim mogliśmy zobaczyć pojawienie się chipa „M2” docierającego do wszystkich ekonomicznych komputerów Mac w celu zastąpienia M1.

Z Applesfera będziemy uważni na wszystkie plotki, tak jak będą Rok 2021 to obiecujące i optymistyczne morze Ponieważ szczepionki zwiastują powrót do normalnego życia po epidemii. Na następne wydarzenie zostało półtora miesiąca.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *