Czego UE chce od Meksyku? – odpowiedział ambasador K க tier Mignot

Ponieważ nie stworzyliśmy Europy, mieliśmy wojnę, więc stworzymy Europę, aby kolejna wojna się nie wydarzyła.

Przed Cournica Picassa Joseph Porrell wyjaśnia hiszpańskiej kobiecie zdanie Roberta Schumanna o znaczeniu UE.

Wczoraj minęła 71. rocznica słynnego przemówienia ówczesnego francuskiego ministra spraw zagranicznych Schumanna, którego słowa nakreśliły najbardziej udany program polityczny ostatniego stulecia.

Porrell, Wysoki Przedstawiciel UE ds. Polityki Zagranicznej, dobrze wybrał portret Picassa, aby pokazać nowemu pokoleniu powód pojawienia się UE. Wojna zawsze była planem, a naziści w Kournicy przygotowywali się do nadchodzącego horroru.

W Meksyku ambasador C தர் te d’Ivoire Mignot na czele delegacji europejskiej jest luksusem. Od zeszłego czwartku akcentuje region Ameryki Łacińskiej podczas wydarzenia na Uniwersytecie Anahoo.

„Ameryka Łacińska jest negatywnym zwierciadłem tego, co by się stało z nami w Europie bez tej unii, ponieważ Ameryka Łacińska jest bardzo dotknięta epidemią, a te regionalne struktury integracyjne nie istnieją”.

W rzeczywistości ambasador Mignot dobrze zmierzył puls Ameryki Łacińskiej; Obszar bez jedności, bez jedności, bez empatii.

Wydarzenia między CELAC a UE nie mogły się odbyć z powodu problemów między krajami Ameryki Łacińskiej. Muszą radzić sobie z różnicami ideologicznymi ”- mówi autystyczny Mignot.

W obliczu krytyki ze strony UE dotyczącej złego zarządzania kryzysem zdrowotnym, Mignot myśli przeciwnie:

Wśród sukcesów opisanych przez Mignota jest określany jako „etyczny i moralny”.

„Postanowiliśmy podzielić się szczepionkami. Wyeksportowaliśmy więcej szczepionek niż zaszczepiliśmy naszych ludzi”.

„Nie poszliśmy tak szybko, jak Stany Zjednoczone i Wielka Brytania (ponieważ) mają szczepionki dla swoich obywateli. Dlatego szybko poszli.

„W Meksyku 40% szczepionek pochodziło z Unii Europejskiej”.

Wczoraj w swoim memorandum z okazji Dnia Europy Wybrzeże Kości Słoniowej Mignot wyraził to, czego UE oczekuje od rządu meksykańskiego: „To, czego Europa oczekuje od Meksyku, to coraz poważniejszy i zdecydowany wysiłek na rzecz zrównoważonego rozwoju, transformacji energetycznej i energii odnawialnej”. , Gospodarka o obiegu zamkniętym, ochrona środowiska i różnorodności biologicznej ”.

Oczywiste jest, że wizją prezydenta Lopeza Obradora jest ożywienie życia w kraju w okresie Cordinismo, kiedy prezydent był czarnym złotem. Ale klimat się zmienił i planecie grozi ciągłe obstawianie paliw kopalnych.

Polska jest przykładem konserwatywnego rządu stawiającego na czystą energię.

W związku z tym podczas uroczystości w miniony czwartek ambasador RP w Meksyku Magij Gestara powiedział: „Jest im bardzo trudno dokonać zmiany energii; Nasz miks energetyczny oparty jest na węglu (…) Epidemia przyspieszyła transformację energetyczną, w tym wykorzystanie węgla, do 2050 roku ”.

Unia Europejska obchodzi 71. urodziny marzenia Schumanna. To zazdrosne marzenie, aby zobaczyć, co teraz pochodzi z regionu Ameryki Łacińskiej.

Magiz Gestara dobrze zdefiniował, co UE chce eksportować: „liberalny, kompetentny kapitalizm, ale z bardzo ważnym wymiarem społecznym”.

ust fosfodiesterazy

Konsultant ds. Edukacji, Nauczyciel

Globalnie … co?

Był profesorem naukowym w dziedzinie badań międzynarodowych w IDAM, opublikował ankietę na Twitterze oraz był redaktorem i współpracownikiem różnych gazet, takich jak 24 Horace, L Universal i Millenio. Publikował w takich magazynach jak Foreign Affairs, Le Monde Diplomatic, Lifestyle & Selango i Revelda. Obecnie jest autorem i autorem El Economista.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *