Często zadawane pytania i odpowiedzi

Apple ogłosił wczoraj przybycie Dźwięk Hi-Fi I od Dźwięk przestrzenny z Dolby Atmos Do Apple Music. Ilość informacji w tak krótkim czasie jest ogromna, dlatego przygotowaliśmy kilka pytań i odpowiedzi na temat właściwości obu gwiazd Apple Music: Hi-Fi i dźwięk przestrzenny. Zobaczmy, jakie sekrety i ograniczenia niosą nam te dwie nowe prace.

Apple Music Hi-Fi i dźwięk przestrzenny: pytania i odpowiedzi

Co to jest bezstratny dźwięk w Apple Music?

Jest również znany jako Utrata dźwięku, Jest bezstratnym formatem kompresji dźwięku, który umożliwia oryginalne odtwarzanie z zachowaniem wszystkich danych, ale zmniejsza rozmiar pliku.

Jaki jest zakres brakującego formatu audio?

Apple używa pliku Format ALAC dla Twojego nie brakującego głosu. Zakres jakości waha się od 16 bitów i 44,1 kHz do 24 bitów i 48 kHz, chociaż istnieje opcja wysokiej rozdzielczości przy 24 bitach i 192 kHz. Ta ostatnia wymaga wtyczki zawierającej przetwornik cyfrowo-analogowy.

Jaki jest dźwięk przestrzenny w Apple Music lub Dolby Atmos?

To kolejny nowy format audio, który jest tworzony Dźwięk przestrzenny w utworach. Nie ma to więc nic wspólnego z poprzednim nie utraconym lub nie utraconym formatem.

Ile kosztuje dźwięk przestrzenny Dolby Atmos i bezstratny dźwięk Apple Music?

Obie formuły To nic nie kosztuje w ramach subskrypcji Apple Music. Obowiązuje dla wszystkich pakietów: Studencki, indywidualny i rodzinny (do 6 osób). Oczywiście musisz go aktywować w ustawieniach swojego urządzenia, aby móc się nim cieszyć.

Kiedy będę mógł cieszyć się tymi dwoma nowymi formatami?

Nowe funkcje Apple Music będą dostępne wraz z wydaniem iOS 14.6 i Inne równoważne systemy. Ponieważ jest już w wersji RC, uważa się, że może zostać wydany pod koniec tego miesiąca lub na początku następnego miesiąca. Oczywiście będzie to zależeć od urządzenia, na którym słuchasz.

Które urządzenia obsługują dźwięk przestrzenny Apple Music?

Plik Urządzenia obsługujące Dolby Atmos z Apple Music Są bardzo obfite. A konkretnie wszystko AirPods, auriculares Beats con chip W1 lub H1 Niektórzy są z zewnątrz. Listę uzupełniają HomePods i MacBook Pro z 2018 roku oraz iPhone 7 i nowsze, a także całkiem sporo modeli iPadów.

Które urządzenia Apple są zgodne z Apple Music Unlimited?

Plik Lista urządzeń Apple zgodnych z Apple Music Lossy to to samo, co z dźwiękiem przestrzennym. Z wyjątkiem AirPods i HomePod, które zostały pominięte w tym formacie.

Czy wszystkie AirPods i HomePods są wyłączone z dźwięku bez ich utraty?

Tak właściwie. Apple to potwierdziło Nie wszystkie modele słuchawek AirPods obsługują bezstratny dźwięk Apple Music, Włącznie z AirPods Max. s Głośniki HomePods również nie mogą grać Ten dźwięk jest wysokiej jakości.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *