Cztery elektryczne autobusy Irizar będą kursować po ulicach Warszawy w 2023 roku

Cztery elektryczne autobusy Irizar będą kursować po ulicach Warszawy w 2023 roku

Napęd elektryczny Irizar Mocne wejście na polski rynek z umową w Krakowie na dostawę czterech autobusów 100% zero emisji energii elektrycznej.

Firma Gipuzkoan ma umowę z polskim operatorem MPK Kraków Obejmuje to możliwość zaoferowania trzech kolejnych pojazdów o tych cechach.

Istnieje model wybrany przez operatora Irizar to autobus o długości 12 metrów. Cichy, bezpieczny i wygodny autobus, „który bez wątpienia przyczyni się do transformacji energetycznej i realizacji ambitnych celów tego miasta w zakresie zrównoważonej mobilności” – podkreślają Irizar.

Pojazdy, które zawierają akumulatory wykorzystujące własną technologię Irizar, mają 3 drzwi, 1 siedzenie kierowcy, 26 siedzeń i ładowność. 91 pasażerów. Wyposażone są w rozwiązania dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej i dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, ułatwiające dostęp i krążenie płynów w ich wnętrzu.

Można załadować autobusy w jedną stronę Pantograf od dołu do góry Lub przez gniazdo ładowania combo 2 na osi 1 w garażach. Dostawą ładowarek zajmie się należąca do Irisar Group firma Jema Energy.

W zakresie systemów bezpieczeństwa autobusy te obejmują kompletne systemy telewizji przemysłowej, liczenia osób oraz kamery ślepe.

Zadowolony z obu stron

„Bardzo się cieszymy, że w przyszłym roku pasażerowie z Krakowa będą podróżować nowymi autobusami elektrycznymi Irisar e-Mobility. To pierwszy projekt elektromobilności firmy w Polsce. Dobra współpraca w przyszłości Z e-mobilnością Irizar” – obiecał Marka Kankarczyka, Rzecznik MPK Kraków.

Ze swojej strony firma autobusowa okazała „dumę i satysfakcję” z wdrożenia po raz pierwszy „naszych rozwiązań w zakresie zrównoważonej mobilności w polskim mieście”.

„Mamy nadzieję, że dzięki naszym autobusom elektrycznym wzbogacimy doświadczenia podróżnicze mieszkańców Krakowa i pozytywnie wpłyniemy na jakość ich życia” – powiedział. Michał IryzarSales Manager na Europę Wschodnią Irizar e-mobility.

Niewątpliwie „ta Umowa przewiduje Kolejny krok w strategii pozycjonowania Grupy Irizar w celu dostarczania zrównoważonych rozwiązań w zakresie mobilności na rynku europejskim”, mówią przedstawiciele firmy.

W styczniu tego roku mieszkańcy miasta mieli okazję podróżować elektrycznym autobusem Irizar e-mobility, a zwłaszcza czyli tramwaj Przeprowadził wiele eksperymentów w różnych miastach Europy.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *