Cztery pisanki z Resident Evil Infinite Darkness, które łączą się z sagą

Resident Evil Nieskończona ciemność Został już wydany na Netflix i jest bardzo prawdopodobne, że wielu z Was już się nim podobało. Ten nowy projekt z sagi składa się z czterech odcinków, które opowiadają historię równoległą do fabuły gry wideo, tym razem z udziałem Leona S. Kinseya i Claire Redfield. Podobnie jak inne filmy animowane, Resident Evil Nieskończona ciemność Opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce po wybuchu zombie w Białym Domu. Prezydent Graham otrzyma pomoc Lyonu w ustaleniu, co się stało, podczas gdy Claire wraz ze swoją organizacją pozarządową TerraSave prowadzi dochodzenie, że stoi za dzieckiem, ofiarą wojny domowej.

Jeśli podobał Ci się już serial (w przeciwnym razie zalecamy obejrzenie go przed dalszą lekturą, Ponieważ zawiera spoilery), prawdopodobnie nie zdawałeś sobie sprawy, że te cztery pisanki z Resident Evil Infinite Darkness łączą się z sagą i są tak zabawne.

Cztery pisanki z Resident Evil Infinite Darkness, które łączą się z sagą

1. Ashley Graham, miło cię znowu widzieć

Jeśli grałeś w Resident Evil 4, bardzo prawdopodobne, że te szczegóły nie pozostały niezauważone. A jeśli jeszcze w to nie grałeś, prawdopodobnie nie zwróciłeś na to większej uwagi, mimo że jest to intrygujący szczegół. Ponieważ prawda jest taka, że ​​zdjęcie Ashley Graham pojawia się w biurze jej ojca, prezydenta Grahama. Ashley to postać, którą Leon musi uratować w Resident Evil 4, ponieważ została porwana przez Iluminatów. To pierwszy raz, kiedy widzimy Ashley od czasu pierwszego meczu, podobnie jak prezydent, i prawda jest taka, jak ją pamiętamy. Czy to będzie wyglądać tak w? Resident Evil 4 Remake?

2. Szczury, pochodzenie wirusa T

Cztery pisanki z Resident Evil Infinite Darkness, które łączą się z Epic 3

Pojawienie się myszy zombie w serialu również nie wydaje się przypadkowe, ponieważ to one były przyczyną wybuchu wirusa T. Symulując jedną z najbardziej brutalnych pandemii w historii, Czarną Śmierć, szczury jako pierwsze zaraziły się wirusem. Wirus T w Resident Evil oraz osoby odpowiedzialne za rozprzestrzenianie się wirusa i późniejsze zniszczenie Raccoon City. Eiichirō Hasumi, reżyser Resident Evil Infinite Darkness, chciał w wielkim stylu oddać hołd tej sadze. Przywrócił nie tylko wirusa T, ale także główne przyczyny jego rozprzestrzeniania się.

3. ¿La Isla Rockfort en Resident Evil Infinite Darkness?

Cztery pisanki z Resident Evil Infinite Darkness, które łączą się z Epic 4

Są inne intrygujące szczegóły, o których nie możemy wspomnieć w pokoju hotelowym Claire Redfield. Badając pochodzenie „Klęski Bennamistanu” i Wściekłych Psów, Claire zbierała wszystkie wskazówki na mapie wiszącej na ścianie. Jeśli przyjrzymy się uważnie, ze wszystkich opublikowanych zdjęć i wiadomości, dwa znajdują się na południowym Pacyfiku. A czy wiesz, jaka jest główna strona w tym obszarze? No właśnie, Roquefort Island, gdzie to się dzieje Resident Evil Kod Weroniki. Ale to nie jedyny wspólny punkt między sagą a wirusem T…

4. Tricell, wirus T i Uroboros. Kontynuacja Infinite Darkness?

Cztery pisanki z Resident Evil Infinite Darkness, które łączą się z Epic 5

Chociaż nie często wchodzimy w zepsuty teren, prawda jest taka, że ​​nie możemy przestać komentować szczegółów tego, co widzieliśmy w serii; Ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że odkryliśmy wiele szczegółów wirusa. Z drugiej strony, sygnały Tricell wydają się wskazywać, że ten nowy wirus ma to samo pochodzenie, co wszystkie z nich: wirus progenitorowy; Przedmiot znajduje się w Resident Evil 5, który poprzez swoje mutacje staje się największym sukcesem Umbrella Corporation. Mutacje takie jak Virus T i Virus T Veronica pochodzą od wirusa Progenitor i wszystko odnosi się również do Resident Evil Infinite Darkness. Czy poznamy więcej szczegółów w kontynuacji serii?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *