Cztery sporty z Wenezuelczykami w rywalizacji drugiego dnia Tokio 2020

1238623

San Juan de los Moros. – Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 będą kontynuowane drugiego dnia (25 lipca), co Dla Wenezueli, począwszy od nocy z soboty 24 lipca, Wraz z debiutem mistrza olimpijskiego w szermierce Rubena Limardo.

Podobnie jak Limardo, Julio Emma również startował w sporcie strzeleckim; Irismar Cardozo (51 kg) i Nalek Korbaj (81 kg) w boksie i Dzień drugi Cesar Amaris i Jose Guip w lekkiej podwójnej parze kajakowej.

Przeczytaj także

To pierwsi wenezuelscy sportowcy, którzy rywalizują w Tokio 2020

Jeśli chodzi o historyczny złoty medal z Wenezueli, Limardo już naostrzył swój miecz, aby rozpocząć swój pierwszy mecz szermierczy w sobotę o 23:20 – (czasu wenezuelskiego), w Makuhari Messi, Z Francuzem Romainem Cannonem w 1/16 finału.

Na kilka minut przed bitwą o Limdo, około godziny 23:00, bokser Erismar Cardoso wejdzie na Cocugican Arena, aby zmierzyć się z Włochem Giordana Sorrentino, w Wokół szesnastolatka (48-51 kg).

Wcześniej o 21:10 było Wenezuelski statek dowodzony przez Cesara Amarisa i Jose Guippi będzie w konflikcie Miejsce w finale lekkiej pary wioślarskiej, w drugiej serii powtórek B, z Uzbekistanem, Polską, Hiszpanią, Indiami i Algierią.

Amaris i Guybe zajęli piąte miejsce w swoim pierwszym wyścigu w piątek z czasem 6:46.11. Serię prowadzą Niemcy i Włochy. Który awansował prosto do ostatniego końca lekkiej podwójnej pary.

Przeczytaj także

Oto niektóre z interesujących rzeczy związanych z Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio 2020

Wenezuelskie strzelectwo sportowe mówi również, że jest tam o 12:00 w tę niedzielę, 25 lipca, kiedy Julio Iemma rywalizuje z innymi 46 strzelców medali w specjalności karabinowej Ciśnienie powietrza 10 metrów męskie.

W najbliższą niedzielę (7:10) „The Rockies of Venezuela” zmierzy się z Nalek Courbage, Mohamed Al-Hamri, de Algieria, lekka i ciężka (75-81 kg), w 1/8 finału boksów w Tokio 2020.

Przeczytaj więcej o Igrzyskach Olimpijskich tutaj

Pedro IzuSporty

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *