Czy Halo Infinite ma oficjalną edycję kolekcjonerską? Xbox wyjaśnia wątpliwości

gry / Portal społecznościowy Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda / Forum / kabel

Niecały miesiąc przed premierą filmu nieskończona auraNajbardziej oczekiwany tytuł od Xbox Game Studios na koniec tego roku. Będąc nową odsłoną głównej serii Xbox, która za kilka dni skończy 20 lat, firma miała ogłosić wspaniałe oficjalne wydanie kolekcjonerskie firmy, ale najwyraźniej nie ma na ten temat dobrych wiadomości.

Kilka dni temu odbyła się świetna edycja kolekcjonerska nieskończona aura To pojawiło się w sklepie internetowym, który był bardzo ograniczony i natychmiast się wyprzedał. Co ciekawe, ani 343 Industries, ani Xbox Game Studios nie zapowiedziały kolekcjonerskiej edycji tytułu.

Wielu uważało, że oficjalna edycja kolekcjonerska jest tym, co zaoferuje Xbox Game Studios, ale wyjaśniono, że tak nie jest.

Odkryć: Nowa koszulka LEVEL UP jest już dostępna, zagraj za Ciebie.

Co się stało z wydaniem kolekcjonerskim nieskończona aura?

Na Twitterze użytkownik poprosił 343 Industries Community Managera Briana Jarrarda o więcej informacji na temat wersji puli oferowanej przez Walmart.

Po tym, jak kilku fanów wyraziło sceptycyzm, Garrard rozmawiał z odbiorcą i potwierdził, że nadal nie ma „oficjalnej” kolekcjonerskiej wersji Xboxa. Według Jarrarda na świecie jest wielu dystrybutorów czy sklepów, które będą oferować własne wersje lub specjalne pakiety z mniej lub bardziej oficjalnym tytułem, ale nie od Xboksa.

Minusem jest to, że Xbox nie ogłosił jeszcze oficjalnej premiery kolekcjonerskiej nieskończona aura. Jest to nieco niepokojące dla fanów, którzy mają nadzieję, że taki będzie, ponieważ tytuł trafi do sprzedaży 8 listopada. Przypominamy ci o tym Halo 5: Strażnicy, ostatnie duże wydanie serii, miało edycję kolekcjonerską i zostało ujawnione na kilka miesięcy przed premierą. Jedyne, co zapowiedział Xbox, to konsola i konsola od 20 lat dzień dobryNie wiadomo jednak, czy zamierza wydać kolekcjonerską edycję gry. Przypominamy jednak, że już niedługo firma przeprowadzi transmisję z okazji 20-lecia marki i spodziewane są niespodzianki.

Gdybyś przeoczył: W obliczu pierwszego pokazu nieskończona auraXbox ujawnił ogromną liczbę sprzedanych egzemplarzy serii.

Czy nie możesz się doczekać edycji kolekcjonerskiej? nieskończona aura? Powiedz nam w komentarzach.

Witaj nieskończoność Debiutuje 8 grudnia na Xbox One i Xbox Series X | S i PC. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na tej stronie.

Powiązane wideo: nieskończona aura – Zwiastun Generals na PC


Bądź z nami na bieżąco, na LEVEL UP.

Źródło

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *