Czy James zagra z Juanem Fernando przeciwko Wenezueli?: To była odpowiedź Quintero | dzisiejsze wiadomości

Czy James zagra z Juanem Fernando przeciwko Wenezueli?: To była odpowiedź Quintero |  dzisiejsze wiadomości

James Rodríguez i Juan Fernando Quintero będą dwoma najbardziej doświadczonymi zawodnikami Kolumbii w ich pojedynkach z Wenezuelą i Chile na początku eliminacji do Mistrzostw Świata.

Zdjęcie: EFE – Rainer Peña

Pomocnik Juan Fernando Quintero ma nadzieję, że zadebiutuje w Kolumbii „prawą nogą” w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2026 w czwartkowym meczu z Wenezuelą w Barranquilla, gdzie ma nadzieję ponownie zagrać u boku Jamesa Rodrigueza.

„Mamy ambicje dobrze zacząć i pojechać na Puchar Świata. Musimy szanować Wenezuelę i myśleć o naszych umiejętnościach oraz o tym, co zrobimy na boisku” – powiedział w poniedziałek reporterom Quintero, zawodnik argentyńskiej drużyny Racing.

Zespół kawowy zmierzy się z Wenezuelą w przyszły czwartek w Barranquilla, a następnie uda się do Santiago de Chile, aby zmierzyć siły z La Roja.

Więcej sportów: Jak Kolumbia radziła sobie w pierwszym meczu w każdym meczu?

Dla Quintero, który startował w Metropolitano, udział Kolumbii będzie „zupełnie inny” niż w poprzednich kwalifikacjach.

„To kolejne kwalifikacje i udało się. Skupiamy się na dniu dzisiejszym i patrzymy w przyszłość (…) Nie chcemy tracić z oczu naszej zdolności do zakwalifikowania się do Pucharu Świata, a teraz mamy szansę „, powiedział 30-letni pomocnik, który grał dla nudy w reprezentacji. Daty orbitalne Tricolor dla Brazylii 2014 i Rosji 2018.

Pomimo pełnego zaufania do menadżerów Argentyny, trenera reprezentacji Nestora Lorenzo, przyznał, że pragnie wrócić na boisko z Jamesem.

„Dużo o tym rozmawiamy, ale zobaczymy, co będzie się działo na boisku, gdzie nauczyciel będzie chciał umieścić zawodników, których chce wdrożyć; po prostu spróbujemy się skupić” – powiedział „Juanver”, wspominając, że grał u boku Jamesa , zawodnik Sao Paulo, przeciwko Polsce na mundialu w Rosji, i „zagraliśmy dobrze”.

Mecze, które ważą dwa razy

Był także „optymistą” co do obecności kolumbijskiej reprezentacji narodowej i tego, co mogą zrobić przeciwko Wenezueli i Chile oraz tego, co posiada Lorenzo, który nie został pokonany w meczach przygotowawczych, które prowadził od czasu jego powołania w czerwcu 2022 r., więc powiedział swoim rodakom: „Możecie być spokojni, mamy bardzo dobry zespół i mentalność, która będzie nam służyć” w drodze na randkę.kolejny orbital.

Zauważył jednak, że trener „dobrze radził sobie w meczach towarzyskich, ale teraz w kwalifikacjach mecze ważą podwójną wagę i musimy być gotowi i stanąć na wysokości zadania”.

Możesz być zainteresowany: Tour of Spain, klasyfikacja generalna: Czy Kolumbijczycy nadal marzą o wejściu do pierwszej dziesiątki?

Z tego powodu przestrzegł, że w tym podwójnym dniu pójdą w stronę sześciu punktów, mówiąc, że „od tego jesteśmy, mamy taką mentalność, nauczyciel o tym wie i nam to wstrzykuje”.

Odnosząc się do pojedynku z drużyną Red Wine Barranquilla, pomocnik zauważył, że będzie to „trudny przeciwnik”, dlatego muszą utrzymać „ducha rywalizacji i zrobić różnicę”.

„Wenezuela przybywa z całym entuzjazmem i ma nowego trenera (Fernando Batistę), który zaszczepił mentalność argentyńskiego futbolu” – powiedział Quintero, dodając, że w tym momencie „wszyscy zaczynamy od zera”. Mają okazję grać na wyjeździe i kraść punkty, a my musimy wyjść i pokazać, że jesteśmy w dobrej formie.

Ze swojej strony bramkarz Álvaro Montero zgodził się ze swoim kolegą co do tego, jak ważne jest rozpoczęcie drogi do Pucharu Świata od zwycięstwa, ośmielając się nawet zasugerować, że „Mam nadzieję, że wygramy 3:0, 4:0 i jak najwięcej bramek”. . Zrób to i zacznij od prawej nogi.”

Zapraszamy do przeczytania: Jurelin Carabali, nowa perełka angielskiego klubu Brighton & Hove Albion

„Musisz zacząć bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że uda ci się zdobyć trzy punkty. Chcemy zacząć w najlepszy sposób. W kwalifikacjach nie ma łatwego meczu, zawsze będzie zacięta rywalizacja” – powiedział bramkarz Millonarios.

We wtorek Nestor Lorenzo pracował z 25 zawodnikami. Brakuje jedynie Jorge Carrascala, który przyjedzie do ośrodka w środę. Luis Diaz był sensacją w Barranquilla i podzielił się tym z fanami.

Zawodnicy, którzy przybyli o świcie, odbyli trening fizyczny w hotelowej sali gimnastycznej, a po południu grali w piłkę nożną za zamkniętymi drzwiami. Najbliższa środa zostanie uhonorowana na Estadio Metropolitano de Barranquilla.

🚴🏻⚽🏀 Nowości w sporcie?: Wszystko, co musisz wiedzieć o światowych sportach, znajdziesz w El Espectador

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *