Czy Lawrence O’Connell jest gotowy na Maurice’a Preetisa?

Lawrence O’Connell wybrał idealny moment, aby zagrać w najlepszy występ jako zawodowiec, pokazując doskonały scenariusz przed zatrzymaniem Christophe’a Kovaciego w szóstej rundzie, aby zdobyć wolny tytuł WBO Cruiserweight.

O’Connell dał jasno do zrozumienia, że ​​nie chce tracić czasu na zjednoczenie całej dywizji – i to w swoich długofalowych celach, jeśli chodzi o wagi ciężkie, czyli przejście od razu do najlepszego obecnego lidera, czyli Mohammed Ali Trophy. zwycięzca Maurice Preetis.

W najnowszym odcinku „Jobs” w DAZN, Chris Manix i Sergio Mora nie zgadzali się co do tego, czy jego występy kiedykolwiek podpaliły świat, zanim zdominował Ogoli-Clovacki – czy jest teraz gotowy na Preity, czy powinien budować? Konflikt.

Mora, były mistrz świata i poważny orędownik bojownika, nie powinien zbyt szybko zajmować pozycji, dając oczekiwaną odpowiedź.

„Nie, jeszcze nie” to werdykt „The Latin Snake”. „Ale naprawdę podoba mi się sposób, w jaki myśli.

„Okoli zauważył pierwszą poprawę w 2018 vs. Mattie Askin. Wtedy nie wiedział, jak walczyć w środku, ale wyglądał na podekscytowanego przeciwko Clovackiemu. Jednak Clovacki przegrywa przez nokaut.

„Po co się spieszyć? Niech stoczy kolejną walkę, może dwie, aby obronić mistrzostwo i zbudować swoją markę, ale do tego czasu powoli”.

W międzyczasie Manix przyznał, że rozumie pilność Londynu.

„Myślę, że Preetis jest bardzo dobry” – powiedział. „Jedyną porażką w jego karierze była bardzo trudna decyzja Alexandra Uziego, który jest najlepszym funtem na świecie.

„Powiedziałem mu, że World Boxing Super Series, które wygrał Preetis, różni się od gry, którą wygrał Usic. Myślę, że Usici był bardzo twardym zawodnikiem. Na polu Preetis było o wiele więcej twardych zawodników, ale nie widziałem, żeby Mais był zwycięzca WBSS, tak jak zrobiłem wtedy, gdy zrobił to Usic. Daję szansę Okoli.

„Lawrence ma nie tylko wizualną moc, ale także umiejętności, których nigdy u niego nie widziałem przed trzema lub czterema walkami. Myślę, że może dać Preetisowi walkę z perspektywy talentu, a wtedy Preetis pokaże swoją twarz i dostanie coś od jednej z największe dziurkacze w wadze cruiser.

„To nie jest gwarancja, że ​​Okoli wygra Preeti – prawdopodobnie będzie lagował – ale myślę, że Okoli jest gotowy na tego rodzaju walkę. A ponieważ ma oko na awans do wagi ciężkiej, wkrótce mu się to spodoba.

„Wiem, że chcesz zobaczyć myśliwców Marine, Sergio. Muszą przejść duże testy tylko wtedy, gdy mają 30 lat, ale jeśli chce walczyć teraz, musi to podnieść teraz. Jego czas jest jak w zegarku. nie pasuje ”.

Mora dodała później: „Cóż, ja się z tobą nie zgadzam, myślę, że Eddie Hearn, promotor Okoli, nie zgadza się z tobą.

„Był przystojny, jest teraz mistrzem świata. Dlaczego nie obronić tego pasa i nie zasłynąć? Preetis jest przebiegłym wojownikiem, wie, jak dostać się do środka, jest wojownikiem o wysokim IQ. Dlatego Ushik walczył z nim, walczył ze swoim czasem, także Okoli może mieć rozmiar, zasięg i moc, ale czas go dopadnie.

„Jeszcze jedna walka o Okolika, a wtedy może być gotowy na Preetisa.”

Obejrzyj najnowszy odcinek „Jabs”, w którym Manix i Mora omawiają następną fazę dla niesamowitych, obiecujących gwiazd Ryana Garcii i Jaime Munguyi dzięki subskrypcji DAZN.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *