Czy masz iPada bez chipa M1? iPadOS 16 ma te funkcje dla Ciebie

Wiele powiedziano o funkcjach iPadOS 16, które nadejdą Wyłącznie dla iPada z procesorem M1. Tak, jest bardzo fajny i atrakcyjny dla twojego tabletu Apple. Nie zapomnieliśmy jednak, że większość posiadaczy iPadów nie ma modelu z M1. Jakie funkcje będzie miało Twoje urządzenie następnej jesieni?

Jeśli zapomnisz o kluczowych funkcjach iPadOS 16, które są dostępne wyłącznie dla M1s, co dokładnie pozostanie w reszcie linii? Tak, jest jeszcze kilka, ale Może to nie byli ludzie, których oczekiwałeś najbardziej.

W nieoczekiwanym – i oczywiście krytykowanym – ruchu Apple zaczął rozdawać swojego iPada bez chipa M1. uzasadnienie? Szczerze, tak nam się wydaje. W końcu wycofanie nie wchodziło w grę, chyba że chciałbyś poczekać kolejne 10 lat, aby zobaczyć znaczące zmiany w iPadzie. Apple jest znany z aktualizowania swojego sprzętu, dopóki nie eksploduje, więc muszą mieć dobre powody, aby zrezygnować z pozostałych modeli, jeśli chodzi o główne aktualizacje oprogramowania.

Oto funkcje, które pojawią się w iPadzie z iPadOS 16

Aplikacje, które przegapiliśmy. Zgadza się, iPadOS 16 zawiera kilka doskonałych próśb od społeczności. Wśród nich oryginalna aplikacja Pogoda i Kalkulator na iPada. Jak dotąd Apple nie wydało żadnych oficjalnych wydań zaprojektowanych specjalnie dla iPada, wystarczyło tylko 16 wersji systemu operacyjnego, aby w końcu go wydać.

Ulepszenia iMessage. Podobnie jak w iOS 16, iMessage również otrzyma kilka drobnych poprawek w iPadOS 16. Teraz, na przykład, będziesz mógł edytować i cofać wysyłanie wiadomości. Ta funkcja jest coraz częściej widoczna w aplikacjach do obsługi wiadomości błyskawicznych, więc to tylko kwestia czasu, zanim Apple zaimplementuje ją w swoich aplikacjach.

Ulepszenia aplikacji Pliki. Z każdą aktualizacją iOS i iPadOS aplikacja Files zostaje przerobiona i zawiera wiele nowych funkcji. Ta okazja nie była wyjątkiem, a teraz będziemy mieli możliwość zmiany rozszerzenia przechowywanych danych. Udoskonalili także panel Zapisz i otwórz, dzięki czemu możesz zapisywać powiązane pliki i zmieniać nazwy folderów w sposób liniowy; Dzięki temu możesz lepiej organizować swoje dokumenty.

Więcej zmian w iPadOS 16. To nie wszystko. Również Zobaczysz kilka dodatków, na przykład Biblioteka udostępniania zdjęć iCloud. Do systemu dostarczany jest również tekst na żywo, aby umożliwić wyświetlanie napisów kodowanych w dowolnej treści w czasie rzeczywistym. Ponadto Handoff integruje się z FaceTime, a tryb ostrości poprawia jego wydajność dzięki głębszym opcjom.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.