Czy Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch wygląda aż tak źle? Jej rysunki niepokoją społeczeństwo

Czy Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch wygląda aż tak źle?  Jej rysunki niepokoją społeczeństwo

Pomimo oficjalnego uruchomienia Mortal Kombat 1 To już jutro, 19 września, a dzięki wcześniejszemu dostępowi wiele osób będzie mogło w nią zagrać Wersja premium. Dlatego właśnie musieliśmy zobaczyć ten pierwszy com.gry I porównania pomiędzy wersjami, które się obudziły Pewne wątpliwości co do wersji na Nintendo Switch: Nowy wygląda bardzo źle Mortalna Kombata Na przełączniku?

Bijatyka od NetherRealm Studios i Warner Bros. Gry pojawią się wyłącznie w tym roku Konsole nowej generacji (Seria PS5 i Xbox Nie będzie wersji na konsole nowej generacji, ani na PS4, ani Xbox One, ale zostaną wydane na Nintendo Switch Oryginalny (Bez gier w chmurze) za pełną cenę (69,99 ) W Hiszpanii.

Czy Mortal Kombat 1 wygląda tak źle na Nintendo Switch?

Według pierwszego Analiza technicznaUwolnienie Mortal Kombat 1 Na Nintendo Switch stara się grać w rozdzielczości 900p po podłączeniu do sieci Chodnikchociaż zwykle spada do 720p-640p. dla niego Częstotliwość wyświetlania klatek Wydaje się, że jest bardzo dobry, tak, dostęp do 60 kl./s. W trybie przenośnym rozdzielczość wskazuje 720 dynamicznych pikseli, co przekłada się na średnio 480 pikseli. Wydaje się, że istnieje bardziej negatywna strona Modelowanie, tekstury i mimika Postacie, które w ostatni weekend wywołały kontrowersje w mediach społecznościowych.

Z drugiej strony są ludzie, którzy już doświadczają tej wersji i twierdzą, że tak się rzeczywiście stało bardzo Błędy To może utrudniać grę. naturalnie, Mortal Kombat 1 Możesz to naprawić w aktualizacjach Takie już przybyły, aby ulepszyć tryb podboju i tryb fabularny, ale w tej chwili wydaje się, że zawierają błędy techniczne, takie jak te, które widać poniżej tych linii.

@junibo Błędy w Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch #gry #Nintendo #nintendoprzełącznik ♬ oryginalny dźwięk – Junyepo

Czas pokaże, czy te błędy techniczne i graficzne zostaną później poprawione Aktualizacje Albo odwrotnie, pozostanie na zawsze w wersji na Switcha. Mortal Kombat 1 Premiera odbędzie się 19 września na PS5, Xbox Series X/S, PC i Nintendo Switch. W wandal Możesz przeczytać nasze wrażenia z trybów dla pojedynczego gracza i zapoznać się z naszym poradnikiem.

@vandalonline Tak wygląda MORTAL KOMBAT 1 na SWITCH 🤔🔎 #HumanKombat #mortalkombat1 #mortalkombat1przełącznik #konwertuje #nintendoprzełącznik #przełącznik gier # Gry walki #nowe gry #gamingentiktok #gry #Gry Wideo🎮 #Gry Wideo2023 #wandal ♬ Lo-Fi Hip-Hop – NAO-K


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *