Czy można używać iPada do grania z przełącznikiem Nintendo: jak to zrobić

Czy można używać iPada do grania z przełącznikiem Nintendo: jak to zrobić
iPadOS 17 pozwoli na podłączenie aparatów i urządzeń zewnętrznych do iPada. Zdjęcie: Reuters

iPadOS 17Nowa aktualizacja systemu operacyjnego tabletu opracowana przez Apple przyniesie ze sobą kilka nowych funkcji, takich jak Obsługa podłączania aparatów i urządzeń przez USB-Cw tym Przełącznik Nintendo.

Zostało to zademonstrowane podczas Test beta programu, który zostanie zaprezentowany we wrześniu; Gdzie ta funkcja, która początkowo miała działać również z monitorami zewnętrznymi Służył do strumieniowego przesyłania treści z konsoli Konsola do gier lub dowolne urządzenie HDMI.

Chociaż w tej chwili ważne jest, aby wyjaśnić, że obsługiwane są kamery internetowe i urządzenia zewnętrzne Działa tylko przez FaceTime, ponieważ ta obsługa wykorzystuje system, który przekazuje nagrane wideo z urządzenia do obsługiwanej aplikacji aparatu; W tym przypadku jest to platforma połączeń wideo firmy Apple.

iPadOS17 pozwala używać iPada jako wyświetlacza dla Nintendo Switch. (Reutera)

Dzięki odpowiedniemu sprzętowi można teraz podłączyć urządzenie HDMI do iPada, aby używać go jako monitora.

– Nintendo Switch musi być skonfigurowane tak, jakby miało być używane na telewizorze; Dlatego potrzebny jest kabel HDMI oraz przejściówka z wyjściem USB, aby przekonwertować sygnał emitowany przez konsolę na format zrozumiały dla iPada.

– Po podłączeniu obu urządzeń do przejściówki należy przejść do aplikacji FaceTime, gdzie zobaczymy zniekształcony obraz emitowany przez Nintendo Switch.

Aby rozwiązać ten problem, użytkownicy wykazali się kreatywnością i stworzyli aplikację o nazwie Capture Pro, która jest dostępna w App Store i umożliwia renderowanie na pełnym ekranie w rozdzielczości 1080p.

Chociaż są to sprzęt potrzebny do nawiązania połączenia, są to:

– iPad USB-C z systemem iPadOS 17

– Aplikacja do przechwytywania wideo (Capture Pro)

Przejściówka z USB-C na HDMI

– Przełącznik Nintendo

Przełącz stację dokującą

Adapter wieloportowy

To nowy system operacyjny dla tabletów Apple iPadOS 17, przynosi wspaniałe wieści. Śledź ulubione

We wrześniu, bez dokładnej daty, nowa aktualizacja oprogramowania iPadOS 17 trafi na wszystkie kompatybilne iPady, co wprowadzi nowe funkcje, z których niektóre do tej pory były dostępne wyłącznie dla iPhone’a.

W tej nowej wersji będzie można użyć obrazu jako tapety i dostosować ekran blokady za pomocą elementów i wzorów, aby pasowały do ​​​​użytkownika.

Ponadto zintegruje funkcję Aktywności na żywo, która pozwala śledzić wszystko, co dzieje się w czasie rzeczywistym poprzez trasy podróży, prośby o jedzenie, a nawet wydarzenia sportowe.

Może Cię to zainteresować: te iPady nie zaktualizują się do nowego systemu operacyjnego

Choć obecnie jest dostępny, iPadOS 17 będzie starał się podnieść poprzeczkę, bo będzie można korzystać z narzędzi bez konieczności wchodzenia w konkretną aplikację, by zaznaczyć wykonane zadanie, włączyć światła w domu czy wstawić playlistę na muzyka platformowa.

Popularna aplikacja Apple do połączeń wideo również została ulepszona. Najbardziej godna uwagi jest ta, która pozwala zostawić wiadomość w formacie wideo lub tekstowym, jeśli kontakt, do którego dzwonisz, nie odpowiada.

Informacje zwrotne, interaktywne naklejki i integracja z Apple TV 4K umożliwiają odbieranie połączeń bezpośrednio na telewizorze Smart TV.

Aplikacja, która do tej pory dostępna była tylko na iPhone’a, doczeka się wielu nowych funkcji, które wykorzystają ogromny ekran tabletu Apple.

Na przykład będzie można monitorować leki i zarządzać nimi, rejestrować uczucia, sprawdzać stan umysłu na każdy dzień, mieć wiele pomiarów, wykresów i wiele innych specjalnych elementów.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *