Czy na Twoim komputerze nadal działa system Windows 10? Wkrótce będziesz mógł także korzystać z Microsoft Copilot

Czy na Twoim komputerze nadal działa system Windows 10?  Wkrótce będziesz mógł także korzystać z Microsoft Copilot

Już niedługo systemy Windows 10 będą mogły cieszyć się zaawansowaną sztuczną inteligencją Microsoftu.

Jeśli jesteś zainteresowany Microsoft Copilot, ale nadal używasz systemu Windows 10-Możesz mieć szczęście. Po prośbach milionów użytkowników Microsoft oficjalnie to ogłosił Drugi pilot, sztuczna inteligencja Który definiuje teraźniejszość i przyszłość systemów Windows, Pojawi się także na Windowsie 10Chociaż jest to system, który nie zyska wsparcia w krótkim czasie.

Drugi pilot dla każdego

Microsoft chce przekonać wszystkich użytkowników o przewadze, jaką Copilot ma nad innymi systemami AI w branży technologicznej, i jest gotowy przesuwać granice, aby udostępnić tę iterację użytkownikom systemu Windows 10. Jak niedawno ogłosiła firma Przez jego bloga. Naturalnie nie ogłosili jeszcze dokładnej daty, kiedy z Copilot będzie można cieszyć się na tych systemach, choć według Microsoftu nastąpi to „bardzo niedługo”.

Jeśli chodzi o wymagania niezbędne, aby użytkownicy systemu Windows 10 mogli w przyszłości uzyskać dostęp do Microsoft Copilot, obejmują one pobranie najnowszej aktualizacji systemu oraz wersję systemu Windows 10 to 2H22, a nie jedną z poprzednich wersji. Dlatego też każda osoba, która nie spełni tych dwóch wymagań, nie będzie mieć funkcji Copilot w swojej nowej funkcjonalności oprogramowania.

Copilot, kamień węgielny Microsoftu

Microsoft poświęca dużo czasu, pieniędzy i wysiłku, podkreślając znaczenie Microsoft Copilot. Obecnie nie jest zbyt często używany wśród użytkowników, ale staje się coraz bardziej znany i stosowany. Co więcej, biorąc pod uwagę, że najciekawsze funkcje (związane z Copilotem) dotrą do wielu aplikacji Windows, prędzej czy później stanie się on narzędziem obecnym w życiu codziennym wielu ludzi. Naturalnie jego popularność będzie zależała od sukcesu, jaki osiągnie w zakresie łatwości obsługi i użyteczności swoich usług w czasie rzeczywistym.

Sztuczna inteligencja to jeden z głównych obszarów, w których firmy będą konkurować w 2023 roku. Od początku roku Open AI z ChatGPT startuje z przewagą w tego typu sztucznej inteligencji, ale inne marki, takie jak Copilot, czy Google Bard, przyspieszają rozwój funkcji kompatybilnych ze specjalnymi aplikacjami. Zapewnia pełne doświadczenie bez konieczności uciekania się do zewnętrznych aplikacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *