Czy Return to Monkey Island pojawi się na Xbox i Xbox Game Pass?

Zaledwie kilka dni temu ukazał się Return to Monkey Island, długo oczekiwany sequel jednej z najbardziej klasycznych serii w historii gier wideo. po Ogłoszenie w kwietniu br.Wielu spodziewało się, że ten sequel będzie dostępny na wszystkich platformach, ale ostatecznie zostało to potwierdzone Powrót do Monkey Island nie wydarzy się w tym roku na Xboksie i PlayStation.

Wielu jednak zastanawia się, czy brak tytułu na obu platformach będzie trwały, czy tymczasowy. Chociaż Rob Gilbert i jego zespół nie podali w tej chwili żadnych szczegółów na ten temat, istnieje Niektóre elementy, które mogą wskazywać na powrót do Monkey Island, pojawią się na Xbox w niedalekiej przyszłości.

Czy Return to Monkey Island pojawi się na Xbox i Xbox Game Pass?

Najistotniejszy aspekt myślenia o przyszłym dostępie Powrót do Wyspy Małp Do Xboxa jest to Sam tytuł po raz pierwszy pojawił się na konsoli Nintendo Switch, a także na komputerze. Choć tytuł wykorzystuje dotykową funkcjonalność dużej konsoli N, klasyczne sterowanie wskaż i kliknij nie powinno być zbyt skomplikowane, aby go odtworzyć.

Ponadto innym elementem, który może wskazywać, że tytuł pojawi się w przyszłości na konsolach Xbox, jest to, że Poprzednie odsłony franczyzy trafiły w przeszłości na platformę Microsoft. Dlatego pomyśleć, że najnowsze dzieło Roba Gilberta, które ma zbliżyć się do serii franczyzowej, nie trafi na Xboksa, byłoby czymś naprawdę niezrozumiałym.

Nowe gry zapowiedziane w ramach Xbox Game Pass od końca września 2022 r.

Jeżeli chodzi o Powrót na Monkey Island w ramach subskrypcji Xbox Game PassTo problem, z którym muszą pracować Phil Spencer i zespół Xbox niesamowite pudełko na zabawki (Twórcy gier) w celu osiągnięcia porozumienia w sprawie ewentualnego przyszłego dostępu do usługi subskrypcji gier wideo.

Tak czy inaczej, na razie będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć Return to Monkey Island na Xboksie, ale tytuł prawdopodobnie trafi na platformę Microsoftu w przyszłym roku 2023, od tego czasu Potwierdzono, że tytuł nie pojawi się w tym roku.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.