Dallas i Toronto wymieniły Brandona Servanię na Jesusa Jimeneza

Dallas i Toronto wymieniły Brandona Servanię na Jesusa Jimeneza

FC Dallas I Toronto FC Zakończenie wymiany zawodników, mniej niż tydzień przed startem sezonu 2023 MLS.

Lokalny pomocnik Brandon Cervania Przeniósł się z klubu w Teksasie do reprezentacji Kanady, będąc napastnikiem Jezusa Jimeneza Zrób odwrotny kurs.

Dla Toronto Servania oferuje głębię w środku pola, za Michaelem Bradleyem, Jonathanem Osorio i Markiem Anthonym Kaye. 23-latek, który ma na swoim koncie jeden występ w reprezentacji Stanów Zjednoczonych, ma na swoim koncie cztery gole i siedem asyst w 67 meczach z FC Dallas (43 starty).

Ze swojej strony 29-letni Jimenez strzelił 9 bramek i miał trzy asysty w 33 meczach sezonu regularnego (27 startów) z Toronto FC w zeszłym roku. Hiszpański piłkarz dołączył do klubu Vermilion w lutym 2022 roku, po występach z Górnikiem Zabrze z Polski.

Jimenez przybył do Dallas po tym, jak klub z Teksasu zdecydował się zakończyć współpracę z wyznaczonym graczem Franco Jara. Jesus Jimenez dołączy do atakującej drużyny składającej się z Jesusa Ferreiry i Jose Mulato, którzy spędzili 2022 rok w North Texas SC MLS NEXT Pro.

FC Dallas i Toronto FC rozpoczynają drugi sezon pod okiem swoich trenerów: Nico Esteveza i Boba Bradleya.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *