Damoulibecka jedzie do Polski jako analogowy astronauta – El Sol de Tombiko

Anna Laura Rodriguez po udziale w programie kosmicznym NASA Kontynuuj rozwój zawodowy Piła, PolskaPowinien stać się teraz Astronauta analogowy.

Dobra wiadomość, którą podzielił się ze zdjęciem w swoich sieciach społecznościowych Na lotnisku z meksykańską flagą w dłoniachOdbył także swoją podróż do Europy, aby spełnić marzenie.

Pilna młoda kobieta mogła uczestniczyć w NASA

Młoda kobieta jest studentką mechatroniki na Politechnice Wiktorii w Tamoulipas.Stała się znana po poszukiwaniach uczestnictwa Międzynarodowy Program Lotniczy, Pięciodniowy program nauczania obejmujący pracę zespołową; Jednak nie ma wystarczających dowodów na jego zapis

Z powodu tego samego braku funduszy zmuszony był stanąć przed pałacem państwowym w stolicy. Tamoulipas Chce sprzedawać słodycze i spełnić swoje największe marzenie o udziale w tym programie.

Czytaj więcej: Kolejny student z Tamoulipas dołącza do programu kosmicznego NASA: Sukcesy trwają

Dzięki swojej pracowitości, wytrwałości i wytrwałości był w stanie zebrać to, czego potrzebował, aby być częścią. „Międzynarodowa Stacja Kosmiczna” (IASP) i był jednym z nielicznych młodych Meksykanów, którym udało się przystąpić do projektu, ale jego marzenie na tym się nie skończyło, bo dziś nadal podróżuje, aby osiągnąć swoje cele i zostać analogowym astronautą.

Co to jest analogowy astronauta?

Warto zauważyć, że podróżowanie w kosmos to nie tylko uczestnictwo w nim Start rakiety w kosmosPonieważ wymaga to większego przygotowania, tak samo jak poprzednie badania powinny być częścią zespołu.

ten Astronauci analogowi tworzą środowisko podobne do tego, którego doświadczają astronauci w kosmosieWięc robią symulacje na bieżąco நிலா, WtorekMiędzy innymi ma to na celu odtworzenie podobnych przestrzeni.

Polecamy: Studenci z UT Altamira odwiedzają NASA

Więc Analogowa podróż kosmiczna Odgrywa ważną rolę, ponieważ są przeprowadzane w eksperymentach GruntW grę wchodzą zarówno środowiska naturalne, jak i sztuczne Symuluje zadania w kosmosie.

Dziękujemy za udział w organizacjach i wydarzeniach studenckich w ciągu ostatnich pięciu lat UniwersytetyOtwarcie zostało przyznane udziałowi świeżo upieczonej młodzieży, aby zapewnić tę szansę nowemu pokoleniu.

Może Ci się spodobać: Tamoulipas podbija Japonię

„Moja podróż do Bili zaczyna się dzisiaj, PolskaAby zostać analogowym astronautą, dziękuję Cotacid I Rząd stanowy Dziękuję wszystkim za wspieranie mnie od samego początku i za nieustanne wspieranie mnie w nowych projektach kosmicznych ”- udostępniła Anna Laura na swoich portalach społecznościowych 16 maja.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.