Daniel Pintado i wezwanie do Paryża

Daniel Pintado i wezwanie do Paryża

Miał luksus klapsów Obecnie najlepszy piechur na świecie, Japończyk Tozhikazu Yamanishi. Ale także w czasie 1 godziny 19 minut i pięciuset na 20 km, co go zapewnia Znak kwalifikacyjny na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024. Jestem Daniel Pintado.


Marsz Ekwadoru: Tricolores, ofiary „formuły” Paryża 2024

Czytaj więcej

Po raz kolejny Ekwadorczyk pokazał, że jest w najlepszej formie Pobił swój poprzedni wynik 1:19:57. 8 kwietnia.

Poziom zawodników był bardzo wysoki 30. International Walking Grand Prix w Rio Mayor w Portugalii, On mówi. I to właśnie mistrzostwo zostało sklasyfikowane na poziomie złotym w ramach marcowego World Athletics Tour. Tam Daniel ponownie wygrał, tak jak w 2022 roku.

Na starcie stanęli świetni piechurowie, jak Yamanishi, aktualny mistrz świata w chodzie na 20 km. Był też zespół z Chin z Zhaozhao Wang, Haifeng Quian, Qin Wang i Kaihua WangA także Brazylijczyk Caio Bonfim, którego Daniel określił dziś mianem „niezwykłego”, który wygrał pojedynek w Warszawie.

Wszyscy są wielkimi wrogami. Yamanishi wciąż jest najlepszy na świecie, Ale ten ostatni raz był najlepszy, powiedział Pintado z przekonaniem.

Obecnie najlepszy spacer na odległość w Ekwadorze Podkreślił, że zwycięstwo nieco ponad dwa tygodnie temu było zasługą kluczowych czynników, takich jak „świetna praca zespołowa, Prowadzony przez Andresa Chocho oraz cały personel pomocniczy.

Pintado podkreślił zalety co robił w EuropieZwłaszcza ze względu na sprzyjające warunki do treningów. Do tego dołączyło zaufanie organizacji sportowych i wsparcie prywatnych firm.

Sabine Mannes uwolniona

Sabine Manes, Ekwadorka na szczycie świata freedivingu

Czytaj więcej

„Z Bożą pomocą i istotnym wsparciem mojej rodziny i przyjaciół” – precyzuje pieszy, który w każdym dialogu przyznaje, że jest Dzieci Nico i MonseOn, wraz z matką, jest głównym źródłem ich motywacji.

Daniel zdaje sobie sprawę, że musi nadal ciężko pracować i doskonalić się w wielu aspektach. Jego głównym celem w tym roku jest Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce w Budapeszcie na Węgrzechco to jest Oceniane na 20 km i 35 kmtest, który odbędzie się po raz ostatni, ponieważ zostanie zastąpiony maratonem mieszanych postów.

Do tego czasu jednym z kolejnych przystanków Daniela będzie 36. Cantons of A Coruña podczas International Walking Grand Prix w Hiszpaniiktóry odbędzie się w sobotę 3 czerwca. Tam spróbuje potwierdzić swoją trzecią nominację na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu w 2024 roku.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *