Daniela Torres zadebiutuje we włoskim maratonie – El Sol di Toluca

Meksykańska maratończyka Daniela Torres zadebiutuje z niecierpliwością i jednocześnie będzie szukała znaku firmowego Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2021 11 kwietnia na Xiamen Marathon & Tuscany Camp Global Elite, które odbędą się we Włoszech. .

Zawody, które odbędą się na starym lotnisku Ambogenano w Toskanii, z trasą o długości 42125 km zaczynającą się od pętli o długości 1 km, a następnie ośmioma iteracjami po 5 km i krótko prosto do mety, aby ukończyć łączny dystans. .

Sportowiec Querétaro będzie miał okazję pokazać postępy w pracy podczas pandemii Covid-19, którą spróbuje z innymi latynoskimi sportowcami, takimi jak Rosa Chacha z Ekwadoru i Beverly Ramos, reprezentant Portorykanu, zamykając poniższe zawody 2:29:30, minimalny wynik wymagany na Igrzyskach.

Wśród ostatnich testów Danieli znalazły się Mistrzostwa Świata w Półmaratonie, które odbyły się w Polsce pod koniec 2020 roku, gdzie po raz pierwszy wystąpiła również jako reprezentacja narodowa u boku Brendy Flores, Ursuli Sanchez i Andrei Lemon.

Po startie w Polsce meksykańska sprinterka podkreśliła, że ​​wyniki motywują ją do awansu na igrzyska olimpijskie, ale wie, jak trudne może być wystawienie minimalnych punktów ze względu na poziom zawodników.

Doświadczenie biegaczki sięga roku 2017, kiedy zaczęła startować w zawodach na 5 i 10 km, a do kwietnia tego samego roku dodała 15 wyścigów, które wygrała pomiędzy miastami i torem, więc będzie prezentowana na międzynarodowej wystawie z dobrymi argumenty. Aby zdobyć znak.

Sportowcy mogą rejestrować swoje wyniki tylko do 31 maja na jednym z 80 miejsc dostępnych w Maratonie Olimpijskim.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *