Daniela Torres zadebiutuje we włoskim maratonie – El Sol di Toluca

Meksykańska maratończyka Daniela Torres zadebiutuje z niecierpliwością i jednocześnie będzie szukała znaku firmowego Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2021 11 kwietnia na Xiamen Marathon & Tuscany Camp Global Elite, które odbędą się we Włoszech. .

Zawody, które odbędą się na starym lotnisku Ambogenano w Toskanii, z trasą o długości 42125 km zaczynającą się od pętli o długości 1 km, a następnie ośmioma iteracjami po 5 km i krótko prosto do mety, aby ukończyć łączny dystans. .

Sportowiec Querétaro będzie miał okazję pokazać postępy w pracy podczas pandemii Covid-19, którą spróbuje z innymi latynoskimi sportowcami, takimi jak Rosa Chacha z Ekwadoru i Beverly Ramos, reprezentant Portorykanu, zamykając poniższe zawody 2:29:30, minimalny wynik wymagany na Igrzyskach.

Wśród ostatnich testów Danieli znalazły się Mistrzostwa Świata w Półmaratonie, które odbyły się w Polsce pod koniec 2020 roku, gdzie po raz pierwszy wystąpiła również jako reprezentacja narodowa u boku Brendy Flores, Ursuli Sanchez i Andrei Lemon.

Po startie w Polsce meksykańska sprinterka podkreśliła, że ​​wyniki motywują ją do awansu na igrzyska olimpijskie, ale wie, jak trudne może być wystawienie minimalnych punktów ze względu na poziom zawodników.

Doświadczenie biegaczki sięga roku 2017, kiedy zaczęła startować w zawodach na 5 i 10 km, a do kwietnia tego samego roku dodała 15 wyścigów, które wygrała pomiędzy miastami i torem, więc będzie prezentowana na międzynarodowej wystawie z dobrymi argumenty. Aby zdobyć znak.

Sportowcy mogą rejestrować swoje wyniki tylko do 31 maja na jednym z 80 miejsc dostępnych w Maratonie Olimpijskim.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *