Danny Perez: „Bycie w Tokio byłoby wszystkim: pracowałem dla tego jedenaście lat temu”

żyj miesiąc od czerwiec Oszałamiający, ustanawiając swój osobisty rekord wzrostu, hiszpański rekord wzrostu oraz medal europejski i dwa tytuły krajowe. To są argumenty przedstawione przez Leones Leon Danny Perez być w Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio które analizował w leonoticias.

„Ostatnie weekendy były ciężkie, nie tylko na poziomie osiągnięć, ale także marek. Zabraliśmy całą pracę z tego sezonu i tych lat”, zauważył Perez, który dostrzegł tę sprzeczność w odczuciach, jakich doświadczały Mistrzostwa Europy w Polsce.

W tym dniu przyjechał w świetnej formie, ale wyróżnia go fakt, że nie przekroczył 1,79 metra w swoim teście, skoku wzwyż. «Miałem dobre przeczucia, ale grasz to wszystko podskakując. Wyczyn pozwolił mi spróbować na 1,83m, kiedy mieliśmy walczyć, nawet na 1,91m“,” został podświetlony.

Niesamowita długość Polski

Ale na wzrost, dwa dni później, wyszła: rekord życiowy (6,40 m) i brązowy medal. “Mój trener (Tonio PerezNajwiększym winowajcą było wydostanie mnie z dziury, w której byłem po wstaniu” – powiedział Danny Perez, który jest kluczem do rzeczywistości „przyjemności”. „Dużo bawię się emocjami. Na poziomie fizycznym i technicznym był bardzo dobry, jak nigdy wcześniej, ale gdyby mógł cieszyć się wszystkim, wszystko by się ułożyło. Nie ma szczęścia z wiatrem, jeśli nim zostanę أصبحت właściwyZauważył, że wynik byłby niesamowity.

W tym sensie Perez upierał się, że ma „większe ciśnienie wewnętrzne” na wzroście, ponieważ jest to test, który zwykle przygotowuje, a wzrost uważany jest za „akcesorium, dzięki któremu to napięcie jest uwalniane”. «To właśnie osiągnąłeś w brązie, ale smakuje jak złoto‘, ona dodała.

w Sewilla Mistrzostwa HiszpaniiZe swojej strony był zupełnie inny wzrostu, „w bardzo dobrych okolicznościach, ale w złych uczuciach”. Pozostał jednak centymetr od swojego rekordu, który ustanowił tydzień temu i został mistrzem Hiszpanii.

Oczywiście, gdy rosły, uczucia Lionesa były “brutalne, uderzał jak nigdy dotąd, z trenerem, w którego nie mogłem uwierzyć”. «To był dziwny dzień, ale wyszło to, co wyszło i pobiłem rekord Hiszpanii (1,86 m), spróbowałem 1,90 m i trzymałem się blisko niego.”

Bycie w Tokio jest dla mnie wszystkim.

Teraz cel w Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio. Z tej okazji hiszpański Komitet Paraolimpijski nie chciał zakładać Londynu i Rio, gdzie minimalni sportowcy, tacy jak Dani Perez, zostali w domu z powodu braku miejsc. „Proszą mnie o medal olimpijski, aby upewnić się, że pójdę. Swoje listy uwierzytelniam rekordową liczbą z Hiszpanii, medalem europejskim, Być w pierwszej dziesiątce na świecie i być blisko najlepszych w dwóch wydarzeniach“,” wyjaśnił Leones, który będzie musiał poczekać około dwóch tygodni, aby zobaczyć, co stanie się z jego mieszkaniem w Tokio.

Jest to niewątpliwie “spełnienie marzeń». Wiem, co to znaczy być dwa razy bliżej, i mam swoje argumenty, ale nie tak minimalne, jak przy innych okazjach, powiedział Perez, mając nadzieję na podjęcie wyzwania, nad którym pracowałem od jedenastu lat. „Dla mnie bycie w Tokio jest wszystkim” – powiedział.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *