Darmowe gry styczeń 2022: darmowe gry styczeń 2022 na PS Plus, Amazon Prime Gaming, Epic Games i Xbox Live Gold

zaktualizowany

01.01.2022 –
23:26

CJak co miesiąc, w MARCA Gaming oferujemy darmowe gry wideo, z których możesz korzystać na różnych platformach bez płacenia ani jednego euro lub które są zawarte w różnych oferowanych przez nich opcjach subskrypcji.

jak co miesiąc, Sony (PlayStation), Microsoft (Xbox) i systemy PC, takie jak Epic Games, Amazon i Google Oferują swoim użytkownikom darmowe gry wideo. W tym artykule będziemy zamawiać darmowe gry wideo według platformy na styczeń 2022 roku.

Darmowe gry na PlayStation Plus styczeń 2022

Dirt 5, Persona 5 Strikers i Deep Rock Galactic Będą odpowiedzialne za otwarcie roku w PS Plus i będą dostępne do pobrania od wtorku 4 stycznia.

Dirt 5 to symulacyjna gra wideo jazdy, w której możemy podbijać niesamowite drogi na całym świecie i prowadzić niesamowitą gamę samochodów w ulepszonych wyścigach terenowych. V Persona 5 Strikers

Persona 5 Strikers to zupełnie nowa historia z udziałem Phantom Thieves, którzy wyruszają w ciernistą podróż po Japonii.

Wreszcie, Deep Rock Galactic to kooperacyjna gra FPS dla 1-4 graczy, w której znajdziesz złe kosmiczne krasnoludy, w pełni zniszczalne środowiska, proceduralnie generowane jaskinie i niekończące się hordy kosmicznych potworów.

Darmowe gry Styczeń 2022 Gry Xbox ze złotem

Ta subskrypcja, która jest dołączona do Game Pass Ultimate, obejmuje również gry wideo w bardziej zaawansowanym formacie subskrypcji Xbox.

NeuroFuider Jest to gra RPG osadzona w futurystycznym elektronicznym świecie o umysłach, które strzelają do złych robotów z wyrzutni pocisków nuklearnych.

Promienna Srebrna Broń To strzelanka sprawiła, że ​​ta legenda pozostała niezmieniona.

Darmowe gry Amazon Prime styczeń 2022

Gry, które możemy zdobyć za darmo dzięki naszej subskrypcji Amazon Prime w styczniu 2022 r., to między innymi Szpital Dwóch Punktów, „spadkobierca” jakiś czas po przedmiotowym szpitalu i że dostajemy więcej niż jeden uśmiech, gdy prowadzimy własny szpital i jego najdziwniejsze dolegliwości.

Ponadto dostępne będą również:

na innych wodach

WRC 7

Szpital dwupunktowy

opuścić statek

Papierowa bestia: edycja tomu

Darmowe gry Google Stadia styczeń 2022

Od 1 stycznia 2022 r. Przerażająca gra RPG”Mroczna strona 3„Bądź dostępny dla subskrybentów Google Stadia Pro. Pełne akcji przewijanie z boku”Bloodstained: Rytuał NocyNie zabrakło również Darksiders III.W trzeciej części popularnej sagi będziemy mieli do czynienia z Rycerzem Apokalipsy Fury, być może najbardziej zarozumiałym i samolubnym ze wszystkich jego rodzeństwa. Pozostałe trzy gry to The Darkside Detective: A Fumble in The Dark, Shantae.: Risky’s Revenge – Director’s Cut i DreamWorks Dragons: Dawn of the New Riders.

Darmowe Epic Games styczeń 2022

Epic Games to jeden z klasyków, który co tydzień dostarcza darmową grę wideo na platformę PC. W związku z tym nie wiadomo, jakie mecze zostaną nagrodzone w każdy czwartek o 17:00 czasu hiszpańskiego. Musimy ogłosić, że najnowsza trylogia Lara Croft Dostępne za darmo

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *