Darmowe iPhone’y, telewizory i kontrolery z tym etui

Czarny piątek w Hiszpanii to nie tylko sieci supermarketów Również instytucje. Prawie wszystkie hiszpańskie firmy realizują swój Czarny Piątek na swój sposób i jako jedne z ostatnich dołączają do kampanii jest Movistarem, Co dalejPrzygotowaliśmy specjalną ofertę.

[Televisores grandes y baratos en Black Friday para ver el Mundial: hay chollos por 460 euros]

Oznacza to, że jeśli jesteś użytkownikiem operatora, a dokładniej, jesteś klientem z mojego Movistara, Będziesz mieć dostęp do bardzo ekscytujących korzyści oferowanych przez firmę. Aby rozpocząć, będziesz mieć 15% zniżki W miMovistar Ty wybieraszi Możliwość korzystania z niektórych urządzeń, takich jak Xiaomi Redmi Note 11 lub OPPO Pad Air całkowicie bezpłatnie.

Ponadto będziesz mieć dostęp do niektórych urządzeń całkowicie bezpłatnie lub tanio. Na przykład możesz wziąć Xbox Series S z grą FIFA 23 w prezencie, Plus 65-calowy telewizor NanoCell za jedyne 5 € miesięcznie.

Czarny piątek w Movistar

Ale co się stanie, jeśli nie jesteś z Mi Movistar? Jeśli jesteś użytkownikiem usługi przedpłaconej Movistar, od 22 do 28 listopada (w tym w Cyberponiedziałek) możesz Zdobądź podwójny kredyt na wszystkie doładowania online w tej samej cenie. Będzie miał normalny okres ważności 6 miesięcy.

Oczywiście, w zależności od posiadanego miMovistar, będziesz mieć dostęp do niektórych ofert na określonych warunkach. Na przykład w sekcji gry Posiadamy Xbox Series S + FIFA 23i Nintendo Switch z 2 grami lub Meta Quest 2 z 2 grami, Beat Sabre lub Resident Evil 4, wszystko za 0 €. Pamiętaj, że promocja Xbox Series S jest ograniczona do 1200 sztuk od 21 do 28 listopada.

seria xbox s

Microsoftu

Omikron

W przypadku np. Telewizor LG NanoCellBędziesz musiał zobowiązać się do pewnych planów, aby uzyskać określony plan. Jeśli wybierzesz miMovistar Base, Inicia lub Fusión 0, cena wynosi 14 € miesięcznie. Aby mieć telewizję za 5 euro miesięcznie, musisz dołączyć do miMovistar Premium, Fusión Total lub Total Plus.

Logicznie wszystkie te oferty podlegają trwałości których będziesz musiał przestrzegać, aby uzyskać dostęp do urządzeń, oprócz spełnienia określonych warunków. Ta usługa jest wynajmowana i trwa 36 miesięcy, Możliwość zakupu w/w urządzeń po tym okresie. W przypadku rozwiązania umowy przed upływem terminu, musisz albo kupić urządzenie, albo je zwrócić, jeśli jest w dobrym stanie.

Jest też świetna oferta dla smartfony.Samsung Galaxy Z Flip 4 za 6 euro miesięcznieLub iPhone 11 o pojemności 64 GB za 0 € miesięcznie lub darmowe urządzenia z dużymi rabatami. Niektóre z najlepszych obejmują to Samsung Galaxy A13 za 199 euroi Ten 65-calowy telewizor Samsung za 619 euro zachód Telewizor LG 43 cale w cenie 299.

Może Ci się spodobać…

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.