Data zamówienia przedpremierowego laptopa na palmtopa!

Firma Panic ogłosiła, że ​​zamówienia przedpremierowe na Playdate, przenośną konsolę z monochromatycznym wyświetlaczem, będą się odbywać w Czwartek, 29 lipca o godzinie 12:00 (czasu kolumbijskiego). System będzie gotowy do przedsprzedaży o Oficjalna strona Playdate indywidualnie przez 179 USD (około 645 000 pesos kolumbijskich). Nie ma kosztów wysyłki. Można go również kupić z ochraniaczem magnetycznym za dodatkowe 20 USD, co kosztuje osobno 29 USD.

Wśród akcesoriów znajduje się „stacja dokująca stereo” w kształcie sześcianu do podłączania i ładowania konsoli, które z kolei służą jako głośniki Bluetooth i miejsce na pióro (w zestawie). To wciąż nie ma ceny ani dostępności. Wraz z ekskluzywną aplikacją Poolsuite FM można słuchać rozszerzonej i wyselekcjonowanej listy utworów na konsoli lub w „stacji dokującej stereo”.

Panika potwierdziła, że ​​jeśli chodzi o zamawianie Playdate w przedsprzedaży, kupujący nie znajdą jednostek niedostępnych w magazynie. Pierwsze konsole zostaną wysłane pod koniec roku, a kolejna fala zamówień otrzyma, gdy pozostałe jednostki zostaną wysłane w 2022 roku, a produkcja zostanie dostosowana na żądanie. Zamówienia w przedsprzedaży wymagają pełnej płatności, ale można je anulować w dowolnym momencie, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy.

Każdy użytkownik może kupić maksymalnie 2 jednostki i zostaną one wysłane tylko do Wymienione kraje.

W tym linku znajdziesz wszystkie informacje o systemie Playdate i jej gry.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *