Delegacja JxC z wizytą na Ukrainie: „Nasz kraj zachował nieopisane milczenie w sprawie Putina”

W najbliższą sobotę dla delegatów Waldo wilk Y Gerard Millman To jeszcze nie będzie razem. Zaplanuj podróż Warszawa, Polska, I stamtąd sięgnij UkrainaKraj był przez kilka miesięcy atakowany przez Rosję za rządów Władimira Putina.

Dwóch ustawodawców najbliższych prezesowi PRO. Patrycji Pulrich, Był bardzo aktywny w obliczu rosyjskiej inwazji.

Z tego powodu przez tydzień, w tym trzydniowy wyjazd, delegaci do zmiany będą starali się zająć stanowisko symulowane przez opozycję w obliczu wojny.

Dla odmiany sąsiedzi z Buenos Aires połączyli siły, by maszerować przeciwko rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

Wolf, który jest szefem Centralnego Przedstawiciela Ukrainy w Republice Argentyny, jest neurochirurgiem. Piotr Lylek I prezes PRO.

Wolf i Millman są pochodzenia ukraińskiego

W tym kontekście wraz z Millmanem złożyli dokument, w którym zaproponowali międzynarodowej delegacji różnych parlamentarzystów z całego świata wyjazd na Ukrainę. W tym kontekście The Izba Reprezentantów zatwierdziła wyjazd dwóch delegatów Kto, więcej, Mają bezpośrednie ukraińskie pochodzenie. Wilk wnuk Ukraińców: Jego dziadek ze strony matki urodził się we wsi na obrzeżach Kyo.

Millman, syn ukraińskich imigrantów, którzy przybyli do Argentyny kilkadziesiąt lat temu, właśnie uniknął wojny.

„Ideą jest wejście do miejsca, w którym reprezentujemy i spotykamy siły polityczne i społeczeństwo obywatelskie na Ukrainie, aby wyrazić solidarność i zapewnić wsparcie polityczne” – powiedział Wolfe.

Patricia Pulrich zaprosiła liderów z całego świata, aby poszli do kolejki i „uspokoili ciało”.

Wolf wcześniej potępił rząd za „przywiązanie się do stanowiska Rosji, które jest niezgodne z historycznym stanowiskiem Argentyny w sprawie demokracji, szanującej prawo ludzi do samostanowienia. Nigdy nie potępił łamania praw człowieka. Jest to pogwałcenie dla kraju atakować sąsiadów”. Profil.

„Nasz kraj zachował nieopisany pokój z Putinem. Będziemy wypowiadać się przeciwko niemu w imieniu wielu Argentyńczyków – dodał. Dodał: „Będziemy nosić flagę zdecydowanej większości pozycji Argentyny, która akceptuje wartości, które deklarujemy”.

Wolf z Lilikiem, przedstawicielem Ukrainy w Argentynie.

„Mam duże zastrzeżenia do działań kierownika w ogóle. Teraz, jeśli moja opinia kierownictwa jest naprawdę brzydka, to są to stosunki zagraniczne Republiki Argentyny ”- konkluduje Wolf.

Obaj od samego początku wojny poważnie podchodzili do idei potępienia rosyjskiego stanowiska i podkreślenia ukraińskiej niepodległości. „Ale Alberto Fernandeza i.E. powiedział Argentynie, że Putin powinien być bramą do Ameryki Łacińskiej – powiedział Wolf, który był pierwszym aktywnym mówcą wspierającym Ukrainę w Palermo.

Lylek rozmawiał z obozem, aby wyjaśnić cel rosyjskich ataków na jego kraj.

że d

Tobie też się spodoba

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *