Delfina Gómez i Ana Guevara będą interweniować w zawodowej piłce El Financiero

W innej współpracy w tej dziedzinie powiedzieliśmy, że w obliczu porażki zawodowej piłki nożnej w wielu międzynarodowych wyczynach, głównie z powodu nadmiernych wysiłków jej właścicieli, aby zdobyć pieniądze z dowolnego miejsca, kosztem uczciwości tego sportu i jego społecznego wpływ na populację, biorąc pod uwagę, że jest to sport najpopularniejszy w kraju, rząd 4T rozważa interwencję za pośrednictwem agencji zaangażowanych w tę działalność, takich jak Ministerstwo Edukacji Publicznej kierowane przez Delfinę Gómez i The Conade autorstwa Any Guevary .

Obaj urzędnicy nie są wzorowi w uczciwości i umiejętnościach zawodowych, ponieważ zostali oskarżeni o korupcję; Nauczycielka Gomez za oszukanie 10 procent personelu burmistrza Texcoco, gdy była burmistrzem; Drugi, najwyższy urząd kontroli tego samego związku, udokumentował złe zarządzanie zasobami publicznymi w ramach podporządkowania, którym kieruje.

Jednak biorąc pod uwagę rychłą porażkę pierwszej drużyny piłkarskiej na mundialu w Katarze, rząd będzie interweniował, aby „narzucić porządek” i nie ma co do tego wątpliwości.

Yon de Luisa, prezes Meksykańskiego Związku Piłki Nożnej, i Mikel Areola, dyrektor naczelny, mają bombę zegarową, która eksploduje w grudniu, po wyeliminowaniu drużyny z fazy grupowej, w rękach wszystkich właścicieli klubów.

A jakby tego było mało, eliminacje olimpijskiej i kobiecej drużyny piłki nożnej dołożyły się do katastrofy.

Męska piłka nożna, mistrz olimpijski z 2012 roku w Londynie, poniosła porażkę w Mistrzostwach Świata do lat 20 i została wykluczona z Sports Ring Show.

Ze swojej strony kobiety oszukiwały się po upadku na Jamajkę i Haiti i tym samym zostały wyeliminowane z Pucharu Świata i Igrzysk Olimpijskich.

Nie wierz, drogi czytelniku, że porażka profesjonalnej piłki nożnej z jej różnymi zespołami to zasługa wyłącznie piłkarzy, ale jest to również błąd i na większą skalę oraz odpowiedzialność za właścicieli klubów tworzących ligi. Sport ten, dla „biletu”, chciwości i poszerzania horyzontów biznesowych, zasadniczo poświęca rozwój podstawowych sił składających się z setek meksykańskich sportowców dziecięcych i młodzieżowych, którzy z niecierpliwością czekają na możliwość debiutu w zawodowej piłce nożnej.

Liczba zagranicznych piłkarzy grających w klubach pierwszoligowych i ekstraklasie jest ogromna, natomiast w lidze kobiet ranchera nie śpiewa słabo, co prowadzi do exodusu obywateli.

Często zdarza się, że profesjonalne drużyny ustawiają się w kolejce do ośmiu obcokrajowców podczas meczu, a jeśli powiesz, że przynajmniej duża część z nich jest dobra, to nie będzie problemu, ale zdecydowana większość z nich to duże bloki, które grają dzięki do istniejącej zmowy między mafią piłkarską kosztem kasy klubowej i kibiców narodowych gwiazd.

Z pewnością dla wielu właścicieli firmy, które promotorzy, trenerzy i dyrektorzy sportowi robią za plecami, powstają z dnia na dzień, tzn. nie mają pojęcia, co się dzieje, bo tylko patrzą na krótkoterminową rentowność i ją wyłączają.

A co z mafią sędziów, którzy teraz, za pomocą wideoarbitrażu, decydują o wynikach meczów piłki nożnej?

Być może z Kongresu uda się powołać komisję złożoną z posłów i senatorów zaznajomionych z tą sprawą, aby uregulować sport kopnięć, który oprócz tego, że jest najpopularniejszy na świecie i oczywiście w naszym kraju, jest prężnie rozwijającą się branżą , gospodarka, tworzenie miejsc pracy, rozwój regionalny i wymiana zagraniczna.

Porażka drużyn olimpijskich i kobiecych ujawniła kanały i jest zwiastunem nadchodzącej katastrofy, ingerując m.in. w trenera pierwszej drużyny, Argentyńczyka Gerardo „Tata” Martino, który pływał na jego piersi od swojego rodzinnego miasta zmierza do wykluczenia reprezentacji Meksyku z kolejnego etapu mundialu w Katarze.

Trzeba pamiętać, że podobne opcje czekają na Argentynę, Lionela Messiego, Polskę i Arabię ​​Saudyjską.

Jeśli kurs nie zostanie od razu skorygowany, czarne chmury, przeczytaj 4T, pędź do zawodowej piłki nożnej, a wraz z nią kryzys w tym sporcie.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.