DELL i Hotel Hilton Panama ponownie otworzyły pokój gier o tematyce latynoamerykańskiej

DELL i Hotel Hilton Panama ponownie otworzyły pokój gier o tematyce latynoamerykańskiej

Po raz drugi w historii hotelu jeden z jego pokoi został całkowicie przekształcony, aby stać się wyjątkowym przeżyciem dla gości.

Panama. Pokój Alienware, wyjątkowa przestrzeń w Ameryce Łacińskiej, w której znajdują się najnowsze technologie firmy Dell do gier i komfort pokoju w hotelu Hilton Panama, zawiera nowy sprzęt, dzięki czemu wszyscy gracze mają niezapomniane wrażenia z gry.

Dzięki temu pokojowi Panama stała się doskonałą lokalizacją dla graczy z Ameryki Łacińskiej, oferując prawdziwie innowacyjne wrażenia w hotelu Hilton Panama.

Przekształcona w idealne miejsce do poruszania się po świecie gier, sala zawiera unikalne elementy brandingowe, które pozwalają gościom zaprogramować strefę gier zgodnie z ich preferencjami. Plus wszystkie udogodnienia oferowane przez markę Hilton, zapewniające obsługę i gościnność na światowym poziomie.

„Zapewnienie innowacyjnych i wyróżniających się usług było naszym zobowiązaniem od czasu naszego otwarcia w Panamie. „Ta inicjatywa pokazuje, jak ważne jest przyczynianie się do coraz lepszych opcji zakwaterowania w Panamie, co bezpośrednio wpływa na ofertę turystyczną tego kraju” – powiedział Andres Korngold, dyrektor generalny Hilton Panama i Waldorf Astoria Panama dla mieszkańców i obcokrajowców.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaprezentować odnowiony Alienware Room, w którym integrujemy najnowocześniejszą technologię firmy Dell i wysokowydajny sprzęt do gier. Wszystko to w celu stworzenia wyjątkowych wrażeń dla graczy, którzy chcą coraz bardziej podnosić poprzeczkę w w konkursie gier” — skomentował Dario Parente, dyrektor ds. dystrybucji w firmie Multi Country of Latin America.

technologia w pokoju

Wśród sprzętu wbudowanego w pokój Alienware znajdują się laptop Alienware X17 R2 i komputer stacjonarny Alienware Aurora R13, które są chłodzone cieczą, wyposażone w system Windows 11, procesory Intel 12. generacji i karty graficzne Nvidia RTX podłączone do najnowocześniejszego OLED wyświetlacze. , system dźwięku przestrzennego 5.1 oraz ekskluzywna część do siedzenia dla graczy z symulacją ruchu, aby w pełni cieszyć się najnowszymi grami na rynku. Ponadto użytkownicy będą mogli cieszyć się dźwiękiem przestrzennym 5.1, ekskluzywną strefą z miejscem do grania, inteligentnym oświetleniem i szybkim łączem szerokopasmowym przeznaczonym wyłącznie do gier.

Wszyscy goście pokoju Alienware zostaną powitani pakietem powitalnym Alienware przy zameldowaniu i będą mogli korzystać z serwisów streamingowych Netflix i Disney+.

Zaawansowany sprzęt zapewniający prawdziwe wrażenia z gry. Cały sprzęt w tym pokoju został stworzony i zintegrowany, aby zapewnić użytkownikowi najlepsze wrażenia z gry w zaciszu hotelu. Alienware Aurora R13 to pierwszy komputer stacjonarny z systemem chłodzenia Alienware Cryo-Tech™, wyposażonym w procesory Intel® Core™ dwunastej generacji, ulepszoną wydajność cieplną i cichszą akustykę.

Model Aurora R13 posiada port USB SuperSpeed ​​20Gbps, który jak sama nazwa wskazuje pozwala na transfer do 20Gbps. To dwa razy szybciej niż USB 3.2 Gen 2 przy 10 Gb/s i cztery razy szybciej niż USB 3.2 Gen 1 5 Gb/s, dzięki czemu możesz przenosić swoje gry lub kolekcje multimediów do pamięci zewnętrznej szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto zapewnia użytkownikowi doskonałą jakość obrazu przy niewielkim wpływie na wydajność, a inteligentny algorytm wyostrzania z adaptacją do kontrastu służy do tworzenia wyraźnych i szczegółowych obrazów.

Laptop do gier Alienware x17 R2 to kolejne urządzenie, do którego mają dostęp użytkownicy Alienware Room. Granie może wznieść się na nowy poziom dzięki Advanced Alienware Cryo-tech™, mechanicznemu i elektrycznemu podejściu, które zapewnia stabilność systemu w momentach intensywnej wydajności. Podejście to wykorzystuje technologię czterech wentylatorów, wyjątkowe stany zasilania oraz Element 31, zastrzeżony przez firmę Alienware galowo-krzemowy materiał termoprzewodzący.

Dzięki Alienware x17 R2 gracze mogą dostosować komputer do swoich potrzeb, korzystając z jednego z pięciu wyjątkowych stanów zasilania dostępnych w Alienware Command Center. Możesz wybierać pomiędzy trybami Performance, Balanced, Battery Saver, Silent i Full Speed, które można również przełączać za pomocą FN + F1.

Komputer Alienware x17 R2 oferuje nieograniczoną łączność, a użytkownik może cieszyć się grą z pełną prędkością dzięki szybkiemu interfejsowi Wi-Fi Killer 6 i USB 3.2 Gen 2. Type-C, które przesyłają dane z prędkością do 40 Gb/s. Ponadto będziesz cieszyć się tymi prędkościami z niespotykaną wygodą, dzięki konstrukcji, w której wszystkie porty wideo są umieszczone z tyłu systemu lub w jego pobliżu, a nie po bokach.

Kolejnym urządzeniem, które pochodzi z Alienware Room, jest zakrzywiony monitor do gier Alienware 34 QD-Oled Alienware 34. Technologia renderowania kropek kwantowych zapewnia doskonałą jakość kolorów przy wyższej luminancji. Elegancki wygląd ekranu. Ekran ma szeroką, kinową jakość, która zapewnia 99,3% DCI pokrycie kolorów -P3, szeroki kąt widzenia 149% sRGB, zapewnia dokładność kolorów od razu po wyjęciu z pudełka z fabryczną kalibracją Delta E mniejszą niż 2 Łączy jasność szczytową 1000 nitów, nieskończony współczynnik kontrastu, certyfikat VESA Wyświetlacz HDR True Black 400, efekty wizualne są niezwykle realistyczne, zapewniając wciągające i niezapomniane wrażenia z gry. Ponadto, dzięki najszybszemu w branży czasowi reakcji 0,1 ms GtG (od szarego do szarego) i wysokiej częstotliwości odświeżania do 175 Hz (natywnie) dzięki NVIDIA G-SYNC ULTIMATE, doświadczysz bardziej dynamicznej rozgrywki. , z szybko poruszającą się grafiką i niesamowitą przejrzystością, aby szybciej reagować w grze.

Więcej elementów zapewniających prawdziwe wrażenia z gry. W pokoju gier oprócz powyższego sprzętu gracze mają do dyspozycji Alienware 7.1 | AW510H, który zapewnia dźwięk przestrzenny 7.1 dzięki technologii dźwięku przestrzennego Alienware; Wyposażone są w niestandardowe, najlepsze w swojej klasie przetworniki 50 mm od 20 Hz do 40 kHz, zapewniające dźwięk o wysokiej wierności. Specjalnie zaprojektowane komory akustyczne i regulowane nauszniki zapewniają szerszy, bardziej dynamiczny zakres dźwięku dla wrażeń dźwiękowych zaprojektowanych przez programistów; Z precyzyjnym pozycjonowaniem dźwięku otoczenia.

Również Alienware Przewodowa/bezprzewodowa | AW610M, 2 tryby użytkowania, bezprzewodowy lub przewodowy, zapewnia tę samą częstotliwość 1000 Hz w obu trybach, z ładowalną baterią litowo-jonową zapewnia do 350 godzin odtwarzania po naładowaniu i jest wyposażony w 7 programowalnych przycisków zapewniających wyższą wydajność; A niestandardowe regulowane kółko przewijania umożliwia zmianę od 12 do 24 kroków na obrót.

Wreszcie, we współpracy z wiodącymi światowymi firmami technologicznymi, zaprojektowano grę symulacyjną pokoju, która pozwala graczowi poczuć emocje, efekty i efekty specjalne gier i filmów w jednym środowisku. Krzesło jest zbudowane z wysokiej jakości materiałów, takich jak włókno węglowe, aluminium i Outlast®. Technologia Outlast®, pierwotnie opracowana dla NASA w celu ochrony astronautów przed ekstremalnymi wahaniami temperatury w kosmosie, wykorzystuje materiały o przemianie fazowej (PCM), które pochłaniają, przechowują i uwalniają ciepło w razie potrzeby w celu optymalnej kontroli wilgotności i temperatury.

„Pokój Alienware zapewnia w pełni wciągające wrażenia z gry. Technologia wbudowana w tę przestrzeń pozwala graczom przenieść grę na wyższy poziom, podczas gdy sprzęt w pokoju jest specjalnie skonfigurowany, aby zapewnić odwiedzającym najlepsze wrażenia technologiczne” – powiedział Parenti.

Korzystaj z pokoju przez cały rok 2023.

Aby uzyskać informacje i rezerwacje, przejdź do https://www.dell.com/es-pa/lp/aw-hilton

Linia. Cyfrowa gazeta Ameryki Środkowej i Karaibów

Dalsza lektura

turystyka

30-letnia spuścizna: chłopskie wesele odbędzie się w Cholutece 9 grudnia

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *