Demo technologii Zelda HD na Nintendo Wii U kończy 10 lat

Nintendo Wii U Była to wówczas obiecująca konsola, chociaż wszyscy wiedzą, że system nigdy nie wystartował w sprzedaży i in komercyjna awaria, coś, co przedwcześnie zakończyło swój cykl życia. Nintendo Chciał strzelać do bardzo wysokich celów za pomocą nowego kontrolera, co wydaje się przynosić Inna koncepcja, jeśli chodzi o zabawę w saloniei chciał udowodnić swój pełny potencjał za pomocą Pokaż tcnic z legenda o zelda Ten, który wszyscy pamiętamy i ten dzień On ma 10 lat.

Zelda HD była preludium do zobaczenia korzyści płynących z Wii U, nowej konsoli Nintendo w tamtym czasie

Pokaż tcnic z Zelda HD Po raz pierwszy pokazano go w E3 2011 Niektórzy szczęściarze mogą to przetestować. Krótkie demo było małą zapowiedzią programu Jak daleko może zajść kontroler poziomu mocy? I o ile wiemy, Nie była postrzegana jako futurystyczna gra wideo. Jak widać na filmie, w którym dziennikarz ma dostęp do demo, Zelda HD wbiegł Zróbmy front DIY Wii U które nie dotarły do ​​sklepów. Najbardziej zauważalną różnicą w stosunku do wersji rynkowej jest kije Z Gamepad Wii U U, bardziej podobny do Nintendo 3ds W swojej wczesnej wersji.

Zelda HD pojawiło się Imponujący dział techniczny I u szczytu tego, czego oczekiwano od Nowe pokolenie. Demo miało pewien nacisk na pokazanie wielu Realistyczne efekty cząsteczkowe i świetlne oraz odbicia w czasie rzeczywistym. Ponadto zezwól Na przemian dzień i noc Aby oszacować szczegóły oświetlenia, Zmieniaj pozycję kamery Aby zobaczyć pokój i scenę walki z różnych stron i Przełącz ekran telewizora domowego na GamePad, jedna z największych nowości, jakie przyniosła konsola. Mimo swojej zwięzłości służył jako aperitif, aby użytkownicy mogli przyzwyczaić się do tego pomysłu Nowe możliwości konsoli Nintendo.

Niewielu użytkowników nadal zgłasza prawa do pliku legenda o zelda Taki sam wygląd lub podobny. W rzeczywistości niektórzy zauważyli zmianę między tym technicznym demo a naszym pierwszym przebłyskiem. The Legend of Zelda: Breath of the Wild Jeżeli chodzi o Sekcja techniczna. Czy chciałbyś następny? Zelda Po sequelu do Oddech dzikości Gdyby przyszedł do?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *