Departament Zdrowia Publicznego w Los Angeles oferuje wskazówki dotyczące zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusów na zgromadzeniach – NBC Los Angeles

Departament Zdrowia Publicznego w Los Angeles oferuje wskazówki dotyczące zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusów na zgromadzeniach – NBC Los Angeles

Departament Zdrowia Publicznego Hrabstwa Los Angeles wezwał w czwartek opinię publiczną do podjęcia „rozsądnych środków bezpieczeństwa zdrowotnego” w celu ochrony najbardziej narażonych na spotkania w Święto Dziękczynienia przed COVID-19, grypą i syncytialnym wirusem oddechowym.

Według departamentu połączenie nadążania za szczepieniami i testami, pozostawaniem w domu podczas choroby i zwiększaniem wentylacji może pomóc zapewnić bezpieczne i szczęśliwe wakacje.

Hrabstwo Los Angeles ma wysoki poziom krążących wirusów układu oddechowego. Aby pomóc ograniczyć transmisję, Departament zdecydowanie zaleca, aby wszyscy nosili odpowiednią maskę oddechową w zamkniętych przestrzeniach publicznych i podczas podróży, w tym podczas korzystania z transportu publicznego, takiego jak autobusy, wspólne przejazdy, taksówki i transport medyczny.

Departament prosi gospodarzy spotkań z okazji Święta Dziękczynienia, aby rozważyli poproszenie gości o wykonanie testu na COVID-19 w domu przed wizytą. Osoby, które udają się na zgromadzenie i wiedzą, że będzie tam osoba starsza lub inne osoby zagrożone poważną chorobą z powodu COVID-19, aby poddać się testowi przed przybyciem, anulują plany i izolują się w domu z dala od innych, jeśli wynik testu nie powiedzie się, nawet jeśli czuć się dobrze.

Według departamentu osoby, które kaszlą, kichają, mają katar, gorączkę lub inne możliwe objawy wirusa oddechowego, powinny pozostać w domu, odpocząć, wyzdrowieć i nie ryzykować zarażenia innych.

Departament zachęca również osoby zgromadzone do przebywania na świeżym powietrzu tak często, jak to możliwe, jeśli pozwala na to pogoda, a gdy są w pomieszczeniach, otwierają okna lub drzwi z moskitierą i używają wentylatorów do poruszania powietrzem w celu poprawy wentylacji w celu ograniczenia przenoszenia wirusów oddechowych.

Według departamentu poprawa wentylacji, gromadzenie się w większych pomieszczeniach, w których ludzie są trzymani z dala od siebie, oraz przenoszenie ceremonii na zewnątrz może pomóc w ograniczeniu przenoszenia chorób przenoszonych drogą powietrzną.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *