Devin Haney będzie gotowy do walki z George’em Linaresem

29 maja George Linares powiedział, że Devin Haney nie będzie na niego gotowy. Walka zdominowała ostatni odcinek The Oct and Barack Show

Kolejny etap rozwoju Devina Honeya ma miejsce 29 maja w Las Vegas, kiedy mistrz WBC Lightweight Champion broni swojego pasa przed niezwykle doświadczonym George’em Linaresem.

Dywizja lekka, najgorętsza kategoria wagowa w boksie, odnotowała w ostatnich miesiącach niezwykłe wyniki, a Theofimo Lopez i Ryan Garcia pokonali odpowiednio Vasila Lomasenko i Luke’a Campbella, a teraz Hane wydał oświadczenie.

Linares, były mistrz świata w trzech wadze z trzema znaczącymi zwycięstwami, próbuje dodać cenną skórę głowy Honey do swojej błyszczącej księgi. Ta walka, z niecierpliwością wyczekiwana w kręgach bokserskich, była wielkim tematem rozmów w najnowszym odcinku programu The Oct and Barracks, który był dostępny wyłącznie dla DAZN i Sirius XM Fight Nation, gdzie obaj gospodarze dyskutowali o linerach, na które Hane nie był gotowy dla.

„Można powiedzieć, że Devin Hane nie walczy jeszcze w najlepszym meczu” – powiedział Barack. „Ale on przewyższa wszystkich i wyrzuca wszystkich. Jak on może [Linares] Powiedz mu, że nie jest gotowy. Nigdy nie możesz powiedzieć „on nie jest gotowy”, ponieważ nigdy nie wiadomo. Tak naprawdę nie wiesz. ”

Pewność siebie Linares w porównaniu własnego ciała do ciała Haneya wskazuje na znaczną poprawę w klasie w porównaniu z utalentowanymi Wenezuelczykami Euryorgisem Kambovą i Alfredo Santiago. Pomimo przepaści w doświadczeniu, Barak ma podobne zdanie do swojego współgospodarza, mając nadzieję, że Hane będzie gotowy na noc walki.

„Jeśli on [Haney] Nie jest teraz gotowy, wtedy nigdy nie będzie gotowy – powiedział Barak. „Jest mistrzynią świata. Jeśli chodzi o gotowość, będzie gotowy, jak zawsze. Myślę, że ta walka jest dużo trudniejsza niż ludzie myślą. ”

Spójrz tylko na Honey V Linares na DAZN. Zapisz się tutaj

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *