„Diablo Immortal” to kopalnia złota dla Activision Blizzard

nieśmiertelny diabeł może to udowodnić Goldmine dla Blizzarda w pierwszym miesiącu w sklepach z aplikacjami. Chociaż tysiące epickich fanów Wyrazili swoją dezaprobatę Do mikropłatności gra mobilna Dochód około 50 milionów dolarów na szafkach Activision Blizzard. To nie tylko potwierdza, że ​​przestrzeganie darmowa gra Udało się, ale otwiera drzwi do czegoś podobnego do wdrożenia Diabeł 4.

Według liczb z AppMagic, nieśmiertelny diabeł W ciągu pierwszych 30 dni zarobiła 49 milionów dolarów. Dane zebrane przez mobilegamer.biz ujawnij to Pierwszy tydzień był kluczowy gra, odkąd została nagrana 6,85 miliona pobrań i 11,9 miliona przychodów. Warto zauważyć, że te liczby są wolne od 30% podatku płaconego Apple i Google, więc to pieniądze, które trafiły bezpośrednio na konto Bobby’ego Kotika i jego firmowego konta.

Dane AppMagic wskazują, że po miesiącu na rynku nieśmiertelny diabeł Przekroczył 10,3 miliona pobrań i zarobił 49 milionów dolarów. Powyższe ustawia wersję mobilną jako Jedna z najbardziej udanych produkcji Activision Blizzard.

W przeciwieństwie do pozostałych gier z serii, nieśmiertelny diabeł to jest gra darmowa gra Który można pobrać bezpłatnie na telefon komórkowy i komputer. w każdym razie drugi demon s Trzeci demon ołów w sprzedanych egzemplarzach, Zarobki z najnowszego tytułu mogą wzrosnąć w nadchodzących miesiącach. To postawiłoby najnowszą grę na użytecznej pozycji, chociaż wszystko będzie zależeć od równowagi rozgrywki i strategii dotyczącej treści Blizzarda.

nieśmiertelny diabeł Jest maszyną do robienia pieniędzy dzięki arbitralnym mechanizmom

nieśmiertelny diabeł – to można nazwać zły diabeł Zawiera wszystkie składniki potrzebne do zaspokojenia fana we wczesnych godzinach. Problem pojawia się w okolicach 30 poziomu, kiedy postępy postaci nie odpowiadają poziomowi trudności i Konieczne staje się otwarcie portfela. Gracze mogą kupić Elder Rifts, serię lochów, które oferują losowe nagrody, w tym Legendarne klejnoty, które ulepszą twoją postać.

Z powodu LosowyA Użytkownik może wydać od 2450 do 25530 USD, aby zdobyć legendarny klejnot 5/5 gwiazdek. Użytkownik Reddit wziął pracę Przeanalizuj, ile pieniędzy potrzebujesz Aby zdobyć wszystkie klejnoty, wynik jest głupi.

„Poszukiwany Ponad 540 000 $, aby zmaksymalizować swoją postać Z nieśmiertelny diabełA nie 100 tys.” PrzenieśTwójTusz. „Początkowo kwota ta wynosiła około 100 000 USD ze względu na koszt 6 5/5 gwiazdek legendarnych klejnotów” – powiedział.

Problemem jest Te klejnoty mają ukrytą mechanikęwięc 6 klejnotów nie jest wymaganych, ale 36.

Ponadto, aby „Przebudzić moc legendarnych przedmiotów” wymagany jest zakup dodatkowego przedmiotu, który kosztuje 30 USD. Krótko mówiąc, maksymalna liczba znaków z nieśmiertelny diabeł Kosztowałoby to więcej niż zakup McLarena 720S i włoskiej willi.

Pomimo krytyki, nieśmiertelny diabeł Będziesz nadal wnosić pieniądze do kasy Activision Blizzard. Grupa docelowa jest znana i rzadko narzeka na nadużycia.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.