Diablo IV: Blizzard umieści twoje imię na pomniku, jeśli jako jeden z pierwszych osiągniesz 100 poziom w trybie hardcore | Lilith | gry wideo | technologia

Diablo IV: Blizzard umieści twoje imię na pomniku, jeśli jako jeden z pierwszych osiągniesz 100 poziom w trybie hardcore |  Lilith |  gry wideo |  technologia

oczekiwany Diablo IV na konsolach i ekscytować fanów, Zamieć Potwierdziła, że ​​umieści nazwy użytkowników pierwszych 1000 graczy, którzy osiągną poziom 100 w trybie hardcore na posągu Madi Lilith.

Myślisz, że możesz oszukać śmierć?Blizzard napisał na Twitterze wraz z ogłoszeniem konkursu. „Osiągnij poziom 100 w trybie hardcore i wyślij tweet #Diablo4Hardcore z dowodem uwiecznienia twojej nazwy użytkownika na Statui Lilith„. Tylko Otrzymało je pierwsze 1000 użytkowników Oni będą wybrańcami.

Zobacz: tak wyglądałby świat Pikachu, Bulbasaura i Pokemona, gdyby były animacją Studio Ghibli, według AI

Tryb hardcore w Diablo IV jest szczególnie wymagający: Jeśli twoja postać umrze raz, pozostaje wyeliminowana. Dlatego będziesz musiał osiągnąć poziom 100, starając się nie zginąć przed bossami gier wideo.

według z serialu, będąc nawet kandydatem do statuy Lilith Będziesz musiał udostępnić film lub zdjęcie na Twitterze pokazujące, że osiągnąłeś poziom 100 w trybie hardcore. W tym samym tweecie musisz podać oficjalne konto Diablo, użyć wskazanego hashtagu i dodać swoją nazwę użytkownika konta Battle.net. Ponadto musisz mieć ukończone 18 lat.

Spójrz: tak wyglądałyby postacie Dragon Ball Z w prawdziwym życiu, według AI zdjęcia

Konkurs rozpocznie się we wczesnym dostępie 1 czerwca (dostępne dla użytkowników, którzy wcześniej zakupili edycję Ultimate) do wyczerpania 1000 miejsc lub do 1 września, jeśli nie.

Oficjalna premiera Diablo IV Premiera 6 czerwca na PS4, PS5, Xbox Series X/S, Xbox One i PC (Battle.net).

standardowo

wiedzieć więcej

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *