Diego Lainez chce być jednym z tych, którzy zostali poświęceni w składzie Meksyku dla Kataru 2022

Napastnik zostałby poinformowany, że nie będzie częścią ostatniego składu Tricolor w Pucharze Świata

Diego Lineza Będzie jednym z pięciu graczy porzuconych przez Tatę Martino w ostatnim segmencie wezwania do Reprezentacja Meksyku dla niego Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022Poinformowane źródła espndigtal.

Napastnik, który obecnie gra w Sporting Braga, zostałby powiadomiony, że nie będzie częścią grupy Pucharu Świata.

Tata Martino A w poniedziałek poinformuje wezwanej 26., że zostanie przewieziony na mundial, a jednym z elementów zmierzających do wykluczenia jest pomocnik, który wyjechał z Ameryki, a który dołożył do straty Tecateto Corony, będzie musiał się zmierzyć trzy inne. Przedmioty, które nie przyniosą tricoloru na Puchar Świata.

espndigtal Wie, z dobrze poinformowanych źródeł w tej sprawie, że Diego nie będzie na pokazie, który rozpocznie się za kilka dni i gdzie Meksyk W fazie grupowej zmierzą się z Argentyną, Arabią Saudyjską i Polską.

Transformacja Diego Lineza Braga z Portugalii i brak minut w ostatnim terminie (305 we wszystkich rozgrywkach) sprawiły, że 22-letni pomocnik nie został wzięty pod uwagę przez trenera. Gerardo Martino.

Diego Lineza Strzelił gola w Pucharze w środku tygodnia, ale w najbliższą niedzielę Braga w pełni zaangażowała się przeciwko Portimonense z ławki, rywalowi, którego pokonali 2:1.

Obecnie reprezentacja Meksyku skoncentrowana jest w Gironie na ostatnim meczu towarzyskim ze Szwecją przed Mundialem.

sam technik Gerardo Martino Skrytykował brak aktywności Diego LinezaUważał bowiem, że w swoim występie z reprezentacją zagrał wybitnie i zaprezentował drużynie inną twarz.

„Prezydent powiedział mi podczas lunchu to samo, ponieważ był prezydentem Ameryki i powiedział mi, że przegapił mistrzostwo. W tym przypadku widzimy to samo, nie ma wizji wewnątrz i na zewnątrz. Gracz, który wchodzi z Algieria i zmienia kurs wchodzi z Panamą i otrzymuje rzut karny. Przed Kolumbią podnosi swoich kolegów z drużyny. Drużyna gra teraz mniej niż Betis, ale walczy o miejsce. Tata Martino a ESPN.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.