Discord kupuje Sentropy, aby zmniejszyć zastraszanie przez SI

niezgoda Obeszła książeczkę czekową i zwiększyła liczbę swoich pracowników, nabywając strzec, firma pracująca nad narzędziami sztucznej inteligencji, które pomagają wykrywać nękanie w Internecie. Ta firma monitoruje sieci pod kątem nadużyć i nękania, a następnie oferuje użytkownikom możliwość blokowania użytkowników sprawiających problemy i filtrowania wiadomości, których nie chcą widzieć. Twój pierwszy produkt, ochrona strażnikaPoczątkowo skoncentruj się na pomaganiu użytkownikom w oczyszczaniu kanałów na Twitterze.

Firma zamyka teraz swoje samodzielne narzędzia i dołącza do Discord, ponieważ planuje pomóc niezwykle popularnej aplikacji do czatu ”Rozwiń i rozwiń swoje możliwości [de confianza y seguridad]‘ i nie tylko, ponieważ społeczność tej aplikacji wykroczyła poza nią Ponad 150 milionów użytkowników miesięcznie, więc bez takich technologii praktycznie nie da się ich modyfikować, zwłaszcza gdy są obecne Ponad 19 milionów indywidualnych społeczności.

“Dla zespołu Sentropy dzisiejszy dzień jest niesamowitym dniem. Dla misji Sentropy dzisiejszy dzień jest dniem historycznym. Trzy lata po założeniu tej firmy z Michele, Ethanem i Taylorem, mam przyjemność ogłosić, że dołączamy do Discord, aby kontynuować walkę z nienawiścią i nadużycia w Internecie.

Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym klientom, inwestorom, doradcom i oczywiście naszemu zespołowi za kluczową rolę, jaką odegrali w naszej drodze do uczynienia Internetu bezpieczniejszym. Dzisiejszy dzień nie byłby możliwy bez wsparcia i zaufania, jakim nas obdarzyliście.

Discord jest obecnie jedną z najbardziej ekscytujących platform w Internecie, a nasze zadania są bardzo zintegrowane. Mają 150 milionów użytkowników, a wskaźnik ten rośnie w błyskawicznym tempie. Ten wzrost jest w dużej mierze spowodowany rozszerzeniem ich wizji i misji poza gry: chcą być platformą, która pozwala użytkownikom znajdować i tworzyć członkostwo w dowolnej społeczności, temacie lub grupie zainteresowań. Wymaga to bezpiecznego i niezawodnego łączenia ludzi z nowymi treściami i nowymi użytkownikami. Sentropy stworzył światowej klasy technologię i produkty, które chronią społeczności internetowe. Razem możemy bezpiecznie ustanowić członkostwo.”

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *