Discord w końcu uruchomił własną funkcję poczty głosowej

Discord w końcu uruchomił własną funkcję poczty głosowej

Jest bardzo prawdopodobne, że teraz wielu z was Niezgoda spotykabardzo kompletny program do komunikacji między graczami, który od jakiegoś czasu jest punktem odniesienia dla wielu graczy, którzy zapomnieli o innych programach, takich jak TeamSpeak lub Ventrilo, aby objąć Discord ze wszystkimi darmowymi serwerami lub funkcjami społecznościowymi.

Ponadto twórcy aplikacji Ciągle go aktualizują i dodają nowe funkcje. Lub funkcje i bez dalszych postępów w tym tygodniu opublikowali najnowszą wersję aplikacji, która dodaje jedną z funkcji, o które gracze prosili najdłużej i która podąża za aplikacjami do przesyłania wiadomości, takimi jak WhatsApp lub Telegram.

Wiadomości poczty głosowej przychodzące do Discord

Ten wpis jest po prostu wiadomości głosowewięc od teraz możesz wysyłać wiadomości tego typu do znajomych, aby podzielić się szybką wiadomością lub nagrać mały podcast, taki jak te, które z pewnością wielu z was otrzymuje (lub wysyła) w innych usługach przesyłania wiadomości .

Na razie Ta funkcja jest dostępna tylko w wersjach Discor na iOS i Androidad (być może wcześniej czy później pojawi się również na innych platformach, takich jak PC) i aby z niego korzystać, musisz przejść do sekcji wiadomości bezpośrednich i nacisnąć przycisk mikrofonu, który zobaczysz na tym pojedynczym czacie. Po wykonaniu tej czynności możesz rozpocząć nagrywanie wiadomości głosowej, a gdy skończysz, możesz ją wysłać lub zignorować.

Oczywiście, chociaż te wiadomości głosowe mogą być wysyłane tylko z telefonu komórkowego, Każdy użytkownik Discorda może go odsłuchać (w tym ci z nas, którzy są akwarystykami), więc od teraz będziemy mogli cieszyć się tego rodzaju wiadomościami, które dają większe możliwości oprogramowaniu króla dla dużej części dzisiejszych społeczności graczy.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *