Djokovic pojawia się jako Sinner i jest numerem jeden

Oczywiste jest, że Serb Novak Djokovic pokonał Włocha Yanika Senera 6: 4 6: 2 w meczu, w którym powrócił numer jeden na świecie od czasu Australian Open, który wygrał w lutym.

Wielka włoska obietnica, której wiek wynosi zaledwie 19 lat, a już 22 lata, nie była łatwym pierwszym zobowiązaniem dla Djokovica na powierzchni takiej jak ziemia Monako. Ale 14-latek, serbski zawodnik, pokazał mu, dlaczego jest numerem jeden i jakim kosztem wygrał mecz.

Po przerwach w handlu na początku meczu, Djokovicowi udało się zdobyć kolejny punkt i zebrać cztery mecze z rzędu, które dały mu prowadzenie 5: 2. Sinner wykazał się imponującym repertuarem strajków, chociaż brakowało mu ciągłości w początkowej fazie pojedynku, pierwszej między nimi na profesjonalnym torze.

Włochowi ciężko było utrzymać swój kolejny serwis, ale nie tylko udało mu się to osiągnąć z pomocą kilku błędów Serbii, ale następnie zdobył “ przerwę ” w pierwszej piłce, którą dał mu przeciwnik ( 5). 4). Jednak Sinner powrócił do swojej nieregularnej passy, ​​stracił okazję do remisu i musiał pożegnać się z grupą świeżą przerwą od Djokovica (6-4).

Piłkarz Belgradu musiał czekać do czwartego meczu drugiego seta, aby objąć prowadzenie 3: 1.

Faul, który został już pokonany, pokazał tylko umiejętność reakcji w szóstej zmianie, w której padł bliski punkt (4-2). Z 5-2 i resztą Djokovic zdobył trzy punkty meczowe, a Włoch zaproponował mu zwycięstwo nad tacą z podwójnym błędem.

Zawodnik z najwyższej półki gra w drugiej rundzie ze zwycięzcą meczu pomiędzy Brytyjczykiem Danielem Evansem a Polakiem Hubertem Horkachem, który w zeszłym tygodniu zaskoczył wygraną w Miami Championship, a konkretnie pokonaniem Sennera w finale.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *