Dla Europejczyków z Austrii, Bośni, Czarnogóry, Litwy, Polski i Ukrainy

Wybory Austria, Bośnia, Czarnogóra, Litwa, Polska i Ukraina Wygrał sześć ostatnich biletów rozegranych w tę niedzielę Mistrzostwa Europy Węgier i Słowacji 2022, W którym Hiszpania Zapewnił już sobie gwarantowane miejsce jako aktualny mistrz kontynentu.

Ponieważ maksymalna konkurencja kontynentalna dla dwudziestu czterech uczestników została przedłużona do 2020 r., Mniej lub mniej uczestników to opcje, które nie opuszczają żadnej dużej potęgi, a nawet imprezy średniej wielkości.


W rzeczywistości tylko nieistniejące szwajcarskiJeden z najbardziej ekscytujących zawodników ostatniego mundialu opuścił Europejczyków jesienią w tę niedzielę 29-28 Z uwagi Macedonia Północna.

Nie osiem bramek Andy Schmidt Pracowali dla szwajcarskiej drużyny, aby odnieść zwycięstwo, które pozwoliło im wejść do mistrzostw Europy jako jeden z czterech trzecich w fazie kwalifikacyjnej.

Wybierz dowolną dziurę Polska, Co zajmuje trzecie miejsce w piątej grupie Słowenia I to Holandia, Po przegranej w tę niedzielę 32-30 Przeciwko drużynie holenderskiej.

Dotarli również do biletu jako trzeci klasyfikatorzy Bośnia, Litwa i Ukraina.

Austria Potwierdzono, że jest na drugim miejscu w krajach europejskich Grupy 2, które prowadzą Niemcy Zwycięstwo w tę niedzielę 27-23 za Bośnia i HercegowinaMimo porażki pozostanie na Mistrzostwach Europy.


To się nie udało Czarnogóra, Który był drugi w ósmej grupie z tyłu Szwecja, Po wygranej w tę niedzielę 23-19 za Rumunia.

W ostatnim dniu reprezentacje były już sklasyfikowane. Serbia i Francja (Grupa 1), Niemcy (Grupa 2), Rosja i Czechy (Grupa 3), Portugalia i Islandia (Grupa 4), Słowenia i Holandia (Drużyna 5), Norwegia i Białoruś (Grupa 6), Dania i Macedonia (Grupa 7) i Szwecja (Grupa 8).

Lista uczestników zostanie uzupełniona selekcją Węgry i Słowacja, okRównież jako organizatorzy turniejów Hiszpania, Aktualny mistrz i Chorwacja, Finał w ostatnim języku europejskim.

Losowanie finałów europejskich Węgier i Słowacji 2022 odbędzie się w najbliższy czwartek 6 maja Y Hiszpania Zacznij jako lider serii.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *