Dla Shinjiego Mikamiego Resident Evil 4 to gra, w którą włożył najmniej.

Shinji Mikami właśnie wydał swoją najnowszą grę, Ghost Wire Tokio Była to ostatnia praca japońskiego twórcy z jego studiem, Gry tangowe. Kultowy Mikami stoi za nim jako twórca Resident Evil, God Hand lub Devil May Cry, czysty talent, który nie przełamuje słów, gdy jest pytany. Po wydaniu swojej najnowszej gry, Mikami znów na pierwszy plan Jego związek miłości i nienawiści z Resident Evil 4, on sam uważa, że ​​w czwartej grze sagi jest tą, w której się nie docenił.

Mikami odszedł z Capcom wiele lat temu Resident Evil 4 To był hit i wydaje się, że zawsze zachowuje dystans do tego projektu. Zawsze walczył swoimi dwoma twarzami na polu rozwoju i kreatywności, będąc kreatywnym z duchem reżysera lub odwrotnie, bez wątpienia czystym talentem w obu dziedzinach, ale wydaje się, że w pewnym momencie jest dręczony przez jego.

Shinji Mikami angażuje się w Resident Evil 4

O grze Resident Evil 4; Gra, w której czuję, że nie położyłam się zbytnio. Twórca Mikami i producent Mikami. Z biegiem czasu kończysz z rozdwojoną osobowością. W Resident Evil 4 sam nie powstrzymałem swojego szaleństwa. Chciałem, żeby producent wkroczył i zrobił to za mnie.

Dla Shinjiego Mikamiego Resident Evil 4 to gra, z której korzystał najmniej – Shinji Mikami nadal podkreśla, że ​​Resident Evil 4 to gra, w którą włożył najmniej.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.