Dla twórców Cuphead najważniejsza jest obsługa, a nie opóźnienie

Twórcy świetnej gry Cuphead, Studio MDHRWybierz dobrą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym dla swoich pracowników, zamiast polegać na presji, aby dotrzymać terminów uruchomienia. Wraz z rozwojem Cuphead nie spieszyli się i to samo stało się z jego pierwszym rozszerzeniem, Cuphead – pyszne ostatnie danieTa pandemia minęła, zanim jeszcze dotarła na rynek.

Ze studia jasno wynika, że ​​pierwszą rzeczą jest personel, zanim będzie mógł opóźnić treść, pracownik jest zawsze priorytetem, dopóki prace rozwojowe nie przyjdą do skutku.

Dla twórców Cuphead pierwszą rzeczą jest personel

Głównym celem, zwłaszcza podczas pandemii COVID, jest zadowolenie wszystkich. To są gry wideo. nie spiesz się. Zdrowie psychiczne zostało postawione ponad wszystko, zabierając tyle czasu i przestrzeni, ile potrzebuje, zwłaszcza w ostatnich latach. Powiedzieliśmy sobie: jeśli to pomoże, to potrwa to dłużej, kogo to obchodzi?

To właśnie z tą filozofią postanowili dalej rozwijać Cuphead – ostatnie pyszne danie, ta treść pojawi się na rynku 30 czerwca, tj. Cuphead został wydany w 2017 roku na XboxMusieli więc spędzić 5 lat, aby ukończyć rozwój tego nowego rozszerzenia.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.