Dlaczego Lewis Poland nie wziął udziału w Dniu Legend?

Dlaczego Lewis Poland nie wziął udziału w Dniu Legend?

the Dominikańskie Stowarzyszenie Zawodowych Graczy w BaseballAles (FENAPEPRO) zaprezentował wersję „El Día de Leyendas”, teraz na stadionie Cibao w Santiago, gdzie zaprezentowali legendy Orłów, ale jednego z nich, Luisa Polanda, nie było.

W tej edycji Santiago oddano specjalny hołd zawodnikom, którzy poprowadzili Águilasa Cibainasa do 10 tytułów mistrzowskich w latach 1993–2008, podczas ceremonii, która odbyła się w połowie meczu pomiędzy Portoryko a Dominikaną, będącego najważniejszym wydarzeniem Dnia Legend.

Fani baseballu obecni na stadionie Cibao, łącznie z nagraniem wideo w hołdzie złożonym Jose Limie, widzieli wspaniałe postacie na dominikańskiej paradzie baseballu, ale jeden z największych, król uderzający, Luis Bolland, nie pojawił się.

Dlaczego Luisa Polanda nie było na Dniu Legend w Santiago?

Pytanie wszystkich obecnych na stadionie Cibao i tych, którzy oglądali transmisję telewizyjną, brzmiało: Gdzie jest Lewis Boland?, wielki nieobecny podczas Dnia Legend.

W obliczu wszelkiego rodzaju spekulacji sam Polak zamieścił w mediach społecznościowych film, w którym informuje o swojej nieobecności na stadionie piłkarskim w Santiago.

„Zaproponowano mi pewne zobowiązania zawodowe” – powiedział na filmie odnoszący sukcesy król.

Luis powiedział, że spędził kilka dni w Santo Domingo, jeszcze nie skończył, i w momencie ukazania się nagrania wideo powiedział, że za dwie godziny wyruszy do Santiago.

Luis Poland to legenda Águilas Cibaeñas i dominikańskiego baseballu

Atomic Ants grają w Dominican Baseball League od sezonu 1984–85, czyli 27-letniej kariery, grając średnio 29,3 meczów w sezonie.

W sumie rozegrał 791 występów w sezonie zasadniczym, 3045 uderzeń at-batami, 927 trafień, 147 debletów, 43 trójek i 24 home runy. Zdobył także 517 zdobytych runów, 302 RBI, 184 przechwyty, a jego średnia w całym życiu wynosiła 0,304, częściowo dzięki trafieniom zaledwie 381 razy.

Zakończył karierę jako lider pod względem serii zdobytych z wynikiem 517, trafień z 927 i potrójnych z 43.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *